Wpadajcie na piknik w amerykańskim stylu! Twin Peaks zaprasza - Motogen.pl

W najbliższy weekend, 23-24 września odbędzie się druga edycja motocyklowej imprezy American Picnic organizowanej przez salon Harley-Davidson Twin Peaks. W hotelu Holiday Inn w Józefowie czekać na Was będzie moc atrakcji w prawdziwie amerykańskim stylu.

Skoro amerykański piknik, to nie może zabraknąć kultowych motocykli i samochodów oraz dobrej, głośnej muzyki. Zagrają dla Was Afromental, Hunter, K-Leah i Bad Choizz.

Harley-Davidson to marka, która nierozerwalnie związana jest z amerykańską kulturą, dlatego organizatorzy pikniku zadbali, aby wydarzenie oddawało ducha kultury zza oceanu. Dlatego jedną z atrakcji będą jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson w ramach Harley on Tour. Do Waszej dyspozycji będzie ponad 20 najnowszych maszyn z Milwaukee. Uwaga – pierwszeństwo będą mieć osoby, które które dokonały rezerwacji online.

Nie tylko motocykle – AmCary również!

Moc wrażeń zapewni także szpaler AmCarów, słynących z ponadprzeciętnych osiągów i gabarytów – to zawsze robi wrażenie. Specjalną strefę przygotuje również marka Jeep, gdzie będziecie mogli zobaczyć najnowsze modele w tym elektrycznego Jeepa Avengera.

Na imprezie będzie prezentowany również najnowszy model Harley-Davidson – CVO Street Glide.

Moc dobrej muzyki!

Każdego dnia zaplanowane są dwa koncerty. Na scenie zobaczymy grupę Afromental, zespoły Hunter oraz Bad Choizz. Źródłem lżejszego brzmienia będzie wokalistka K-Leah z własnym repertuarem oraz coverami, które rozbujają każdą publiczność.

W ciągu dnia emocji dostarczą zawody w siłowaniu na rękę, pokazy amerykańskiego futbolu, a każdy będzie mógł sprawdzić swój refleks na Rodeo oraz celność w rzucaniu toporkami.

Dla osób z pociechami organizator przewidział strefę dla dzieci, park linowy, mini golf oraz coś co połączy dorosłych i dzieci – Giga gry.

Foodtrucki, czyli jadłowozy

Na terenie imprezy rozstawią się jadłowozy, oferując bogate i różnorodne menu w amerykańskim stylu. Nie zabraknie też amerykańskiego barbecue serwowanego przez hotel Holiday Inn.

Te dwa dni pozwolą przenieść się w sam środek amerykańskiej kultury i wspólnie z innymi entuzjastami celebrować 120 lat kultowej marki jaką jest Harley-Davidson. Nie może Was tam zabraknąć!

Za darmo to uczciwa cena, ale… pod warunkiem

Uwaga! Każda osoba, która przyjedzie na imprezę motocyklem otrzyma 30% rabat przy zakupie biletu na wejściu, a każda osoba, która zarejestrowała się na jazdę próbną (i ma potwierdzenie rezerwacji jazdy) otrzyma wejściówkę bezpłatnie!

Bilety dostępne tutaj: https://goingapp.pl/wydarzenie/american-picnic-vol-2-by-twin-peaks-harley-davidson/wrzesien-2023

Rezerwacje jazd próbnych: https://harley-davidson.probefahrtenbutler.com/campaign/6?country=pl&language=pl

Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany