Szybka video opinia i ogrom radochy: Yamaha MT-10 2022 [OPERACJA LATO] - Motogen.pl

Yamaha MT-10 to mocarny naked, który powstał po obdarciu R1 z owiewek. Jakie wrażenie robi na Barrym? Sprawdźcie szybką opinię w ramach Operacji Lato 2022!

MT-10 ma 166 KM, a cechą szczególną tego motocykla jest wyjątkowy, charakterystyczny dźwięk – zupełnie inny, niż w jakimkolwiek silniku rzędowym czterocylindrowym. Przyjemność z jazdy sprawia, że Barry uśmiecha się od ucha do ucha.

Pełny film na temat Yamahy MT-10, będący filmem Tygodnia Yamahy w czasie Operacji Lato 2022, obejrzycie na kanale YouTube Motogen.pl w niedzielę o 19:00!

Szybka opinia o Yamasze MT-10 2022:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Yamaha podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany