Tydzień Yamaha w Operacji Lato to jak zwykle dużo testów, parę spotkań z Wami oraz konkurs, w którym macie do zgarnięcia sporo ciekawych nagród!

W czasie Tygodnia Yamaha podczas Operacji Lato w garażu Motogen.pl pojawiło się kilka ciekawych motocykli. XSR900 z miejsca stał się jednym z najulubieńszych nakedów Jędrzejaka – przeczytaj test i zobacz zdjęcia XSR900. Kuba podobnie mocno polubił się z potężnym MT-10 (dziesiątka będzie też obiektem filmu tygodnia, w niedzielę na YT). Barry z kolei jeździ Yamahą R7, o której pierwsze materiały już obejrzysz na FB Motogen.

W tym tygodniu zapraszamy także na wspólne spotkanie w czwartek o 18:00 pod Stadionem Narodowym. Zapraszamy także na spotkanie MT-Tour w sobotę w Łodzi, gdzie Wy będziecie mogli testować wszystkie modele MT, a gdzie my przyjedziemy naszą MT-10. Z kolei w niedzielę odwiedzimy na R7 tor Słomczyn.

A teraz zobaczcie film z nami wszystkimi oraz ze wszystkimi motocyklami – przypominamy w nim między innymi, że czekają na Was wypasione nagrody w konkursie!

Konkurs, spotkania oraz XSR900, MT-10 i R7:

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Yamaha podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany