Suzuki GRANDys duo oficjalnie zaprezentowane - Motogen.pl

Podczas I Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie (13–15.02.2009) zaprezentowano oficjalnie zespół wyścigowy Suzuki GRANDys Duo. Na specjalnej konferencji prasowej Jacek Grandys (manager teamu), Kenny Foray (Superstock 600), Gwen Giabbani (Superstock 1000) i Guillaume Dietrich (Superbike) zaprezentowali cele i zamierzenia zespołu na nadchodzący sezon wyścigowych mistrzostw Polski, którymi są tytuły mistrzowskie we wszystkich klasach oraz w klasyfikacji zespołowej.

Była to też okazja dla polskich dziennikarzy i kibiców, by poznać francuskich zawodników, którzy na stoisku GRANDys Duo podpisywali plakaty i zaprezentowali oficjalnie kolory motocykli, jakimi będą jeździć w 2009 roku. 

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys Duo:

Bardzo się obawiałem, czy zła pogoda i w związku z tym odwołane loty z Paryża, nie pokrzyżują nam planów związanych z przyjazdem Francuzów do Polski. Ale udało się! Dziennikarze, polscy zawodnicy, kibice oraz goście wystawy mieli okazję spotkać się z nimi i porozmawiać. Myślę, że wielu przekonało się, że są to fajni ludzie, a nie „nadęte” gwiazdy. Jestem pełen optymizmu i myślę, że już niedługo udowodnimy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu i stawiane przez nas cele będą konsekwentnie realizowane.

Guillaume Dietrich, Superbike:

Bardzo się cieszę z przyjazdu do Polski. Bardzo miło nas tu przyjęto i atmosfera jest bardzo dobra. Tłumy, które zobaczyliśmy na wystawie potwierdzają, że w Polsce jest wielkie zainteresowanie motocyklami. Mam nadzieję, że na wyścigi też będzie przyjeżdżać dużo kibiców. Już nie możemy się doczekać pierwszych testów, żeby poznać wreszcie tor w Poznaniu i naszych nowych rywali…

Wkrótce na łamach motogen.pl opublikowane zostaną relacja z prezentacji prasowej teamu oraz wywiady z francuskimi zawodnikami.