Wykonane z wysokogatunkowej skóry Lorica, SIDI Fusion nie mają bowiem listy dodatków długości kilometra, a jedynie to co jest naprawdę niezbędne w tego typu obuwiu. Podstawowy i w zupełności wystarczający do jazdy zestaw ochraniaczy obejmuje osłonę goleni i pięt z tworzywa sztucznego, obustronne wewnętrzne wzmocnienie kostek oraz system TECNO VR chroniący łydkę.

Jak na buty sportowe przystało, Fusion mają wymienne ślizgacze mocowane przy pomocy śrub. Będąc już przy wymienialnych elementach należy wspomnieć, że podeszwę o sportowym profilu również możemy zdemontować i za jakiś czas wymienić na nową.

Damska wersja Lei.

Dla naszej wygody, zamiast trudnych w obsłudze systemów zapinania, producent zdecydował się na prosty suwak, którego końcówka chowana jest pod osłonią golenia. Sidi Fusion dostępne są również w damskiej wersji Lei, która lepiej dopasowana jest do kształtu kobiecej stopy i posiada stylistyczne, kobiece wstawki. Tych, którym buty te się spodobały i chcą w nich jeździć w każdych warunkach pogodowych zainteresuje wersja Rain z dodatkową powłoką zapobiegającą nasiąkaniu skóry wodą.

Buty Sidi dostępne są w sklepie:

Więcej

Rapid Motocykle
ul. Milczańska 48
nawigacja -BOBRZAŃSKA 5
61-248 Poznań

tel: (061) 8 720 720
fax: (061) 8 720 787

Godziny otwarcia:

Pn-Pt 10.00-18.00
Sb 10.00-14.00

Więcej w Akcesoria
Knox K-Pack – komfort w podróży

K -Pack jest plecakiem trzeciej generacji brytyjskiego producenta – firmy KNOX, który podobnie jak jego poprzednicy, wyznacza nowe standardy dla...

Zamknij