Wyglądaj dobrze i czuj się bezpiecznie z kompletem ubrań od BMW Motorrad - Motogen.pl

Buty motocyklowo-sportowe Dyr

Jeżeli często zastanawiasz się nad wyborem pomiędzy niekoniecznie wygodnymi motocyklowymi butami po samo kolano, a zwykłym, stylowym obuwiem, to gwarantujemy ci, że więcej nie będziesz musiał wybierać. W butach Dry możesz bezpiecznie jeździć w lato, bez obawy o brak szyku ale i bezpieczeństwa, przy czym czuć wygodę ulubionych trampek. Oddychająca membrana BMW Climate ochroni twoje stopy przed wiatrem i deszczem, a dodatkowe sznurówki sprawią, że już po pierwszym założeniu, zostaną twoim najlepszym wyborem na upalne dni.

Kask System 7 Carbon

Bezpieczeństwo, komfort, nowoczesność. Całość wykonana z karbonu, w towarzystwie podwójnego wizjera, wygodnie wyjmowanej części szczękowej i możliwości zrobienia kasku typu jet, w kilku prostych ruchach, bez żadnych narzędzi. Dodatkowo niska waga i opcjonalna możliwość dołożenia systemu BMW Motorrad. Dwa w jednym teraz 500 zł taniej!

Kurtka Down Town

Jeżeli często poruszasz się motocyklem w eleganckich ubraniach bądź koszuli, to kurtka Down Town będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Jej specjalny krój umożliwia założenie ciuchów bez ryzyka pogniecenia ich. Membrana BMW Climate ochroni ciebie i twoją elegancką koszulę przed złą pogodą, a wyjmowane protektory NPL zapewnią bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Idealna dla osób dojeżdżających na motocyklu do pracy w biurze!

Jeansy Fivepocket

Jeżeli cenisz sobie komfort i elegancję, a po przyjeździe na spotkanie, czy do pracy, nie chcesz specjalnie się przebierać z motocyklowych spodni, to jeansy Fivepocket będą najrozsądniejszym wyborem. Bardzo szykowne, a zarazem wykonane z odpornych na przetarcie materiałów i wyposażone w protektory NPL i NP2, zapewnią ci nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort użytkowania i wygląd cywilnych jeansów.

Plecak Function

Mimo, że od stóp do głów będziesz dobrze ubrany, to często szyk twojego stroju może zaburzyć niestylowy plecak. To ci jednak nie grozi, jeżeli wybierzesz plecak Function, który nie tylko dobrze wygląda, ale jest w pełni funkcjonalny. Posiada wodoodporną komorę, dzięki której nie musisz się bać złej pogody w czasie podróży, specjalną przegrodę, która może pomieścić laptopa (15”) czy kieszeń na DrinkPack – to wszystko pomoże ci doskonale zorganizować się bez względu na cel i długość wyjazdu, a wszystko to w nowoczesnym i przyciągającym oko kształcie!

Więcej o motocyklach BMW