Serwis motocykla BMW na zimę? Najlepiej w Autoryzowanym Serwisie! Teraz Dealerzy BMW Motorrad przygotowali darmowy transport door-to-door, abyś niczym się nie przejmował. Do tego skorzystaj z bezpłatnej diagnostyki oraz z wysokich rabatów dla motocykli ponad 5-letnich.

Dla większości motocyklistów sezon kończy się najpóźniej w momencie, gdy z nieba zaczyna sypać śnieg, a temperatury niebezpiecznie zbliżają się do zera. To też idealny czas, aby wykonać serwis swojego motocykla. Z jednej strony to dobrze, aby w silniku nie zalegał stary olej, a z drugiej strony… nie trzeba będzie gorączkowo umawiać wizyty, gdy niespodziewanie nadejdzie wiosna.

Gdzie serwisować motocykl BMW?

Motocykl BMW najlepiej serwisować u Autoryzowanego Dealera BMW Motorrad. Technicy nie tylko są odpowiednio przeszkoleni do wykonywania kontroli lub napraw, ale ponadto posiadają wszelkie niezbędne (często specjalistyczne) narzędzia. Korzystając z usług Autoryzowanego Serwisu nie trzeba zastanawiać się nad dopasowaniem części, bo o to zadba oryginalny katalog. Nie bez znaczenia jest także gwarancja wysokiej jakości całej usługi.

Darmowy transport motocykla spod drzwi, do serwisu i do domu?

Osobiste odstawienie swojego motocykla do serwisu, a później jego odbiór, mogą być czasochłonne i kłopotliwe. Tym bardziej późną jesienią lub zimą, gdy istotnym czynnikiem staje się niska temperatura, spory dyskomfort, a czasem także niebezpieczeństwo jazdy w złych warunkach pogodowych.

Po umówieniu dogodnego terminu, motocykl odebrany zostanie spod Twoich drzwi i trafi do serwisu; po zakończeniu usługi zostanie odwieziony do domu. Wszystko w bezpiecznych warunkach, z transportem wykonanym przez wykwalifikowany personel.

Daj się zaskoczyć – korzystając z zimowego serwisu u Autoryzowanych Dealerów BMW Motorrad, usługa transportu motocykla „Collect and Return” jest zupełnie bezpłatna! Czy serwis motocykla może być jeszcze wygodniejszy?

Bezpłatna diagnostyka motocykli BMW starszych, niż 5 lat!

Twój motocykl nie jest już nowy, ale wciąż pozostaje dzielnym kompanem jednośladowej rozrywki, a więc chcesz mu się odwdzięczyć odpowiednią obsługą?

Świetnie się składa! Na zakończenie sezonu 2021, Autoryzowane Serwisy BMW Motorrad przygotowały promocję dopasowaną do każdego motocyklisty. Diagnostyka motocykli starszych niż 5 lat, pozostaje bezpłatna!

Jeżeli chcesz zweryfikować stan techniczny swoich dwóch kółek z logo BMW Motorrad, to nie ma lepszej okazji.

Rabaty na robociznę dla motocykli BMW Motorrad starszych niż 5 lat

Gdy już Autoryzowany Serwis BMW Motorrad precyzyjnie wskaże prace niezbędne go przeprowadzenia przy Twoim motocyklu, czeka Cię kolejne pozytywne zaskoczenie.

Dla motocykli starszych niż 5 lat, przygotowany został specjalny rabat w serwisie! Obniżka za robociznę może wynosić nawet 35%. Do tego w niektórych Autoryzowanych Serwisach dostępny jest także rabat na oryginalne części. Przekonaj się sam.

Jak umówić serwis przez internet w BMW Motorrad?

Zgodnie z hasłem akcji: “Twój serwis jest bliżej niż myślisz”! Usługa serwisu, a także proces umawiania takiej usługi jest prostszy niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że wejdziesz na specjalnie przygotowaną stronę zgłoszenia serwisowego w BMW Motorrad.

Tam, w specjalnym formularzu, można w łatwy sposób wypełnić kilka podstawowych informacji na temat motocykla i oczekiwanej usługi. Po wyborze preferowanej daty oraz swojego najbliższego Dealera BMW Motorrad, wystarczy poczekać na kontakt z potwierdzeniem usługi.

Twój motocykl BMW Motorrad jest w dobrych rękach!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Porady, Sponsorowane, Warsztat
Prawo jazdy
Nowy taryfikator mandatów “klepnięty” przez Senat. Kiedy zacznie obowiązywać?

Senat przyjął nowy taryfikator mandatów bez większych zmian. To oznacza, że w życie przepisy wejdą już niedługo. Kiedy?

Zamknij