Polacy startują w konkursie na najlepiej przerobiony motocykl Yamaha! - Motogen.pl

W konkursie biorą udział zarówno salony motocyklowe jak i firmy zajmujące się przerabianiem motocykli. Zadanie jest proste – zbudować customa na bazie wybranego modelu Yamahy używając zarówno oryginalnych części dostępnych w katalogu akcesoriów jak również elementów własnej produkcji.

Do konkursu zgłoszono projekty na bazie modeli VMAX, XJR1300, XV950, SR400 i XSR700. Wśród zgłoszeń jest tylko jedna Yamaha VMAX i na dodatek jest to projekt autorstwa Polaków. Motocykl przygotował warszawski salon Yamaha UHMA BIKE. Do budowy motocykla wykorzystano akcesoria Rizoma, Beringer, Otec, Prunus oraz oczywiście oryginalne akcesoria marki Yamaha. Forma motocykla pozostała nienaruszona, ale mnogość zmienionych detali sprawia, że wygląda on świeżo i schludnie.

Na motocykl możecie głosować na stronie www.yamaha-yardbuilt.com/en#/grid/entries. Wystarczy wybrać model VMAX, kliknąć na zdjęcie i zostawić swojego „lajka”. Czy będziemy mieli kolejny sukces po wygranej Polaków w Custom Rumble Contest? To już zależy od Was. Do dzieła!

Więcej o motocyklach Yamaha Autor: Wojciech Grzesiak