Motocyklowa pogoń za lisem odwołana! - Motogen.pl

W imprezie może wystartować każdy posiadacz jednośladu lub quada czy innego ATV. Pojazd powinien być wyposażony w tablice rejestracyjną bowiem łączniki pogoni za lisem czasami przecinają drogi publiczne. Uczestnicy poszukują w lesie znaków, które doprowadzą ich do ukrytych punktów kontroli przejazdu. Ten kto odnajdzie wszystkie punkty w najkrótszym czasie może odebrać zaszczytną kitę lisa i tytuł najlepszego myśliwego.
 
Trasa wytyczona zostanie po lasach w okolicy Romanówki przy Siemiatyczach. Bazą 67 Motocyklowej Pogoni za Lisem będzie Klub Motorowy Quercus. Do dyspozycji uczestników zostanie oddany tor motocrossowy, zlokalizowany na terenie Klubu Motorowego, w ramach rozgrzewki i czystej zabawy dla tych którzy będą mieli niedosyt po zakończonej rywalizacji.
 
Zapisy przyjmowane będą na miejscu w dniu imprezy. Po szczegółowe imprezy zapraszamy na stronę Automobilklubu Rzemieślnik. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiedzą pracownicy działu sportu pod numerami telefonu: 22/ 632 81 49, 22/ 631 96 14.

Szczegóły na stronie Automobilklubu Rzemieślnik i w portalu Facebook.

 

[AKTUALIZACJA]

Niestety z przykrością musimy poinformować, że 67 Motocyklowa Pogoń za Lisem planowana na 9 listopada z przyczyn niezależnych od organizatora została odwołana.