Kask Schuberth E1 był jedną z dwóch głównych nagród w konkursie Operacja Lato. Krystian odebrał już swój kask, a teraz dzieli się paroma zdjęciami i pierwszym wrażeniem.

Sierpień w Motogen.pl był intensywnym miesiącem. Odbywała się Operacja Lato, w ramach której intensywnie przygotowywaliśmy dla Was testy, spotykaliśmy się z Wami, ale także rozegrał się konkurs z wypasionymi nagrodami!

Jedną z dwóch nagród głównych był kask Schuberth E1 – czyli uniwersalny szczękowiec z dachem, o którym także opowiadaliśmy. Wygrał go Krystian, za sprawą świetnego zdjęcia konkursowego.

Zwycięskie zdjęcie Krystiana w konkursie #OperacjaLato
Zwycięskie zdjęcie Krystiana w konkursie #OperacjaLato

Krystian dobrał rozmiar, wyselekcjonował najciekawsze jego zdaniem malowanie, a kilka dni temu finalnie przyszła do niego przesyłka konkursowa. Z tej okazji także zrobił kilka zdjęć oraz napisał kilka słów:

„Kask jest dokładnie tym, o czym marzyłem. Komfortowy szczękowy kask wyprawowy z dużym daszkiem i blendą. I w niebanalnej kolorystyce. Nie mówiąc już o znakomitej jakości!” napisał Krystian po pierwszym spotkaniu z kaskiem Schuberth E1.

Krystian wrzucił także post na swojego Facebooka:

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w całej akcji i w konkursie #OperacjaLato!

Partnerzy Operacji Lato:
BNP Paribas,
I’M Inter Motors,
TRW,
NGK,
Schuberth,
Dunlop,
Motul,
Exide.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany