Koniec Operacji Lato - dziękujemy, podsumowujemy! - Motogen.pl

Operacja Lato w sezonie 2021 oznaczał intensywne testowanie motocykli, filmy, spotkania i konkurs. Operacja się skończyła, a więc mamy szybkie podsumowanie oraz gorące podziękowania!

  • 19 przetestowanych motocykli, a do tego 2 samochody i skuter wodny.
  • 24 filmy oraz blisko 1500 zdjęć.
  • 1 odwiedzony tor, 1 przepłynięte jezioro, 1 przeprowadzony wywiad i 1 nierozwiązane sudoku.
  • Blisko 9000 przejechanych kilometrów, czyli jakieś pół tony przepalonej benzyny.
  • Tylko jedna lekko spalona opona, brak stłuczek i zero podtopień na wodzie.
  • 5 spotkań z Wami, na których pojawiło się łącznie blisko 130 osób.
  • Jeden konkurs i 26 nagród dla Was.
  • 10000 odwróconych głów i niezliczona ilość wrażeń, uśmiechów i motocyklowych zachwytów!

Właśnie tak, w telegraficznym skrócie, wyglądała Operacja Lato w Motogen.pl! Na projekt przeznaczyliśmy cały sierpień, a jak wiadomo, polskie lato potrafi wtedy już zaskakiwać… No i rzeczywiście w naszym „Lecie” zaliczyliśmy temperatury znacznie przekraczające 30 st.C, ale i przeżyliśmy kilkakrotne oberwanie chmury oraz chłodne wieczory. Jeśli mielibyśmy za rok to powtórzyć, wchodzimy „w ciemno”!

Wszelkie materiały z Operacji Lato znajdziecie w zakładce „Operacja Lato” na portalu, filmy obejrzycie na YouTubie oraz na Facebooku. Polecamy także zerknąć w zapisane Stories na Instagramie, gdzie obejrzycie wszystko prawie jak na żywo.

Operacja Lato nie mogłaby się odbyć, gdyby nie Wy – czytelnicy, a także Partnerzy Operacji.

Czytelnicy, dziękujemy Wam!

W naszej pracy nie ma wielu innych aspektów, które tak skutecznie dodają sił i motywacji, niż pozytywne reakcje płynące od Was – czytelników. Dziękujemy, że udzielacie się w komentarzach. Dziękujemy, że zadajecie pytania, te łatwe, te trudne, i te zaczepne. Dziękujemy, że wysyłacie reakcje i odpowiadacie na nasze relacje „stories”. No i dziękujemy, że tak licznie przybywaliście na nasze (nie zawsze wtorkowe) Spoty pod Narodowym!

Partnerzy, dziękujemy Wam!

Drodzy Partnerzy, dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie. Dzięki Wam mogliśmy intensywnie pracować, tworząc ciekawe i pasjonujące materiały, czy organizować wyjazdy oraz spotkania.

Jako czytelnicy pamiętajcie, że to właśnie te (uwielbiające motocykle) firmy przekazały także sporo cennych nagród na konkurs, dla Was. Za to też dziękujemy!

Partnerzy Operacji Lato:
BNP Paribas,
I’M Inter Motors,
TRW,
NGK,
Schuberth,
Dunlop,
Motul,
Exide.

Dziękujemy także importerom, którzy udostępnili nam motocykle (oraz samochody i skuter wodny) na testy! W kolejności tygodni Operacji Lato były to marki:
– BMW Motorrad,
– Grupa Piaggio (Aprilia, Vespa, Moto Guzzi),
– Suzuki,
– Yamaha,
– Kawasaki.

Jeszcze konkurs…

W czasie Operacji Lato trwał też konkurs dla Was. Wystarczyło dodać na swojego Facebooka lub Instagrama zdjęcie (lub film) o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Trzeba było też oznaczyć je hashtagiem #OperacjaLato. Czas na udział minął 5 września, a my teraz musimy spośród kilkuset Waszych zdjęć, wybrać te najlepsze… Życzcie nam powodzenia! Szczegóły o konkursie (i listę nagród) przypomnicie sobie tutaj.Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany