Koniecznie odwiedźcie Wrocław Motorcycle Show - Motogen.pl

We wrocławskiej Hali Stulecia, która ma za sobą już stuletnią historię, w sobotę i niedzielę królują motocykle. Choć WMS nie jest imprezą o ogólnopolskim charakterze, a raczej lokalnym wydarzeniem, wszystko zostało przygotowane na odpowiednim poziomie.

Czy warto dziś odwiedzić targi? Oprócz samych motocykli na miejscu czeka szereg innych atrakcji. Kilka razy w ciągu dnia przed halą odbywają się pokazy stuntu, podczas których możemy zobaczyć m.in. Rafała „Stuntera 13” Pasierbka i gości z Triumph Stunt Teamu. Targi odwiedzają goście motocykliści, w tym Adam Badziak i Ania Jackowska, opowiadający ciekawe historie związane ze swoimi motocyklowymi przygodami.

Warto odwiedzić pawilon Yamahy, która ustawiła świetnie przygotowany symulator jazdy modelem Yamaha R6. Na stoisku CR&S możemy obejrzeć z bliska motocykl za ponad 250 000 zł. W hali wydzielono też specjalną strefę, w której odbywa się konkurs motocykli custom.

Zapraszamy również na nasze stoisko, gdzie możecie się spotkać z redakcją i zapoznać z ofertą pasażu Motocyklowy.pl. W jego ofercie znajdziecie między innymi oryginalne akcesoria marek Harley-Davidson i BMW czy kaski Reevu z technologią lusterka wstecznego. Do zobaczenia!