Komiks Ducati zapowiedzią nowego Scramblera? - Motogen.pl

Bart to skater i miłośnik Scrambler Ducati, o czym świadczy logo marki na koszulce. Betty jeździ na rowerze BMX i również ma na sobie koszulkę z logo Scrambler Ducati, ale koszulka ta jest pomarańczowa – tylko tyle i aż tyle. Może to oznaczać nadejście nowego Scramblera.

Niedawno magazyn Young Machine opublikował informację, że producent pracuje nad wersją z silnikiem o pojemności 400 cm3. Cała historia ma nas zaprowadzić na targi EICMA, gdzie w dniach od 19 do 22 listopada Ducati przedstawi „wiele ekscytujących niespodzianek”. Profil Ducati w serwisie Instagram będzie od teraz „przemalowany” na kolor pomarańczowy, który nawiązuje do popkultury roku 1962, kiedy to narodził się oryginalny Scrambler.

Posądzicie nas pewnie o snucie teorii spiskowych, ale po pobraniu pierwszych dwóch zdjęć z banku prasowego Ducati okazało się, że pierwsze ma nazwę „The”, a drugie „New”. Czy to wszystko złoży się w zdanie zapowiadające nadejście Scramblera w nowej specyfikacji? Z pewnością byłby to świetny chwyt marketingowy i doskonałe budowanie hype’u wokół nowego modelu. W przypadku pierwszego Scramblera cała otoczka została tak zbudowana, że zakochałem sie w nim, jeszcze zanim wyjechał z kontenera na konferencji prasowej w Kolonii. Mamy nadzieję, że i tym razem Ducati nas nie zawiedzie.

Więcej o motocyklach Ducati Autor: Wojciech Grzesiak