“Jeżeli chciałbyś zbudować najbardziej odjechany tor motocrossowy, który posiadałby jedynie cholernie wielkie skoki, rampy quarter-pipe oraz sekcje freestyle… to byłoby to.” Takich słów użył jeden z doświadczonych zawodników, aby opisać tor Red Bull Imagination.

“Red Bull Imagination”, jest torem zrodzonym z odpalenia pełnej wyobraźni, z chęci zbudowania unikalnego obiektu freestyle, z doświadczenia jednego z najlepszych twórców torów offroadowych. Wymyślił go jeden z najbardziej kreatywnych zawodników, Tyler Bereman, wraz z budowniczym torów, Jasonem Bakerem. Jest ogromny i ogromnie hardkorowy. Obiekt inspirowany jest freestylem ze wszystkich dyscyplin, jak snowboard czy downhill. Ma szybkie sekcje w stylu supercross, ma spore i rytmiczne skoki jak z torów BMXowych, ma potężną rampę do skoku wzwyż, ma kontener do freestyle’u, no i nie zapomniano o wielkich 30-metrowych lotach ponad drzewami.

Tor odwiedziło już wielu zawodników – w tym posiadający wieloletnie doświadczenie. Każdy z nich był pod takim wrażeniem, że ciężko było dobrać odpowiednie słowa. Zawody w tym miejscu będą imponujące! Red Bull prezentuje swój nowy tor “Red Bull Imagination” w trzech filmach.

Pierwszy film to przede wszystkim ujęcia z budowy (sprzętu jest więcej, niż na budowie polskich autostrad) oraz z pierwszych jazd testowych:

Drugi film to wizyta ekipy zawodników FMX, którzy latają już pełną parą i wyrażają swoje opinie:

Trzeci film to kolejny dzień treningów, nocne skoki (to musiało być przerażające!) oraz właściwe zawody pod okiem doświadczonych sędziów!

Dłuższe nagranie z zawodów już niebawem.

Więcej w FMX, Sport, Wyróżnione
BMW R 18 w filmie i na zdjęciach: nasz test, opinia, wrażenia i jazda najgorętszym cruiserem 2020

Zapraszamy do obejrzenia widowiskowego filmu oraz przepięknych zdjęć. Nowym BMW R 18 jeździliśmy po Wrocławiu i Warszawie. Sprawdź nasz test...

Zamknij