Travis Pastrana, ikona sportów motorowych, postawił przed sobą nowe wyzwanie: bicie rekordu w długości skoku samochodem w ramach projektu Red Bull: New Year. No Limits!

Travis Pastrana odnajduje się praktycznie w każdej dyscyplinie sportowej związanej z dużymi dawkami adrenaliny. Cudowne dziecko sportów ekstremalnych – jak nazywają go Amerykanie – postanowił pobić rekord świata w długości skoku samochodem!

Podążając śladami swoich kolegów “po fachu”, Robbiego Maddisona i Rhysa Millena, dokona tego w ramach projektu Red Bull: New Year. No Limits. Maddison w noc sylwestrową w 2007 roku „przefrunął” na motocyklu dystans 98 metrów nad boiskiem futbolowym, a w ubiegłym roku skoczył motocyklem na 32 metry wzwyż i wylądował przed hotelem Paris w Las Vegas. Rhys Millen jako pierwszy w historii wykonał backflipa samochodem terenowym. „Wunderkind” postanowił dołączyć do sylwestrowych rekordzistów!

Travis ma już na swoim koncie trzy zwycięstwa w rajdach Rally America, dziewięć złotych medali na X Games, jako pierwszy na świecie wykonał podwójnego backflipa! 31 grudnia Travis Pastrana podejmie próbę dokonania kolejnego przełomowego wyczynu, który z pewnością umocni jego pozycję w historii świata sportów ekstremalnych!