Pierwszy, krótki film zapowiadający test nowego BMW R18 2020: będzie spektakularnie!

Pierwsze dni października okazały się dla nas łaskawe. Nie tylko wszyscy dostaliśmy całkiem niezła pogodę do uprawiania motocyklizmu, ale ponadto my, a dokładniej – Jędrzejak otrzymał możliwość objechania jednej z najważniejszych nowości 2020 roku, jaką jest BMW R 18.

AKTUALIZACJA: Pełny i szczegółowy test, wraz z długą video-recenzją, znajdziecie już na stronach Motogen.pl!

Wszystko o R18 znajdziecie na stronach Motogen – zapowiedzi, podsumowanie z premiery, dane techniczne, opis możliwości personalizacji fabrycznej… A w tym momencie chcemy przekazać Wam tylko dwie rzeczy.

Video zapowiedź testu

Pierwszą sprawą jest krótka, 1-minutowa zapowiedź video-testu R 18. Jak wyraźnie widać, będzie spektakularnie.

Pamiętajcie włączyć jakość HD!

Pytajcie!

Drugą sprawą jest prośba o Wasze pytania. Chcecie dowiedzieć się czegoś konkretnego? Macie nietypowe pytania lub wątpliwości dotyczące nowego R 18? Wrzucajcie w komentarzach, postaramy się ustosunkować zgodnie z najlepszą wiedzą zanim opublikujemy pełny test wraz z filmem.

A co do naszych pierwszych wrażeń…

R 18 jest zjawiskowy do granic możliwości. To aż nie do wiary, jak silny charakter unosi się dookoła tego motocykla. Rozwiewamy też wątpliwości – pozycja jest wygodna, szczególnie pod względem ugięcia nóg i kolan.

Nie każdy zauważył, że R 18 waży 345 kg z paliwem… I pewnie nikt nie wskazałby tak wysokiej wartości po jeździe tym motocyklem. A to dlatego, że prowadzi się zaskakująco gładko, niezależnie od warunków.

Oczywiście ma też kilka wad, jak na przykład podnóżki zbyt szybko ograniczające złożenia w zakrętach… Do usłyszenia w pełnym teście!

AKTUALIZACJA: Pełny i szczegółowy test, wraz z długą video-recenzją, znajdziecie już na stronach Motogen.pl!


Chcesz się przejechać? Jeżeli masz ochotę na własną jazdę testową nowiutkim R 18, nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu zapisz się na jazdy za pomocą specjalnego formularza na BMW-Motorrad.pl.


Więcej w Motocykle, Testy Moto, Wyróżnione
Kawasaki Z 1300 1978: mówiono o nim King… [prezentacja legendy]

Mówiono o nim King… Sześciocylindrowy potwór ze stajni zielonych Kawasaki Z 1300 był potężny, mocny, ciężki i stał się legendarny.

Zamknij