Honda AutoWitolin Otwarta na klientów! - Motogen.pl

W planach Dni Otwartych znalazło się wiele atrakcji dla klientów. Jazdy testowe wybranymi motocyklami Honda: VFR 1200 X Crosstourer, NC 700 X, NC 700 S, GL 1800 2012 i Vision 50. Możliwość jazd w kaskach Arai oraz bezpłatny serwis skorup marki. Nie zabraknie również promocji! Przeceny odzieży skórzanej sięgną nawet 50%, a na hasło MOTOGEN serce handlowca z Honda Auto Witolin może zmięknąć jeszcze bardziej. Przyjdźcie i wybierajcie rzeczy takich marek, jak: Arlen Ness, Berik, FLM, AlpineStars, Seca, Held czy 4SR w najniższych możliwych cenach! Oprócz ciuchów skórzanych także pozostałe towary znajdujące się w salonie będziecie mogli kupić zdecydowanie taniej.

Na uczestników czeka także konkurs na „najtłustsze rachunki”. Trzy osoby, które w czasie Dni Otwartych dokonają największych zakupów w dziale motocyklowym firmy, otrzymają cenne nagrody:
1) Bon 1000pln brutto na zakupy
2) Nawigacja Motocyklowa
3) Kask Motocyklowy (Crossowy)

W tych dniach także serwis motocyklowy przygotował promocje dla klientów:
– przegląd stanu technicznego i wymiana oleju gratis ( przy zakupie oleju i filtra),
– rabat 10% na zamówione części,
– upominki dla klientów.

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na profilu Honda AutoWitolin na Facebooku. Zapraszamy do uczestnictwa, sprawdzania motocykli Honda i zakupów ze specjalną zniżką na hasło MOTOGEN.

Honda AutoWitolin
Ul. Grochowska 85
22 610 26 84
www.autowitolin.pl

Więcej o motocyklach Honda