Konkurs „Pocztówka z wakacji z Ducati w tle” - Motogen.pl

Sezon powoli dobiega końca i pewnie macie dziesiątki zdjęć ze swoimi maszynami w tle. Może po prostu udało się Wam utrwalić jakiś wyjątkowy egzemplarz albo byliście świadkami jakiejś ciekawej sytuacji, w której główną rolę odgrywał motocykl Ducati? Jeżeli posiadacie zdjęcia, którymi chcielibyście się podzielić, i które nawiązują do tematu naszego konkursu, macie wielką szansę wygrać nagrodę główną.

Zamieszczajcie swoje zdjęcia na wallu Ducati Polska. Każde zdjęcie przedstawiające wakacyjną sytuację z „desmo-tłem” umieszczone na profilu www.facebook.com/DucatiPolskaOfficial z opisem „Wakacje z Ducati w tle” będzie przeniesione do specjalnej „galerii konkursowej” i podpisane nickiem/imieniem i nazwiskiem autora. Trzech autorów zdjęć, które do 14 października 2012 otrzymają największą liczbę „lajków”, stanie się automatycznie laureatami naszego konkursu.

Dla szczęśliwców, którzy wygrają, mamy przygotowane świetne nagrody:
– zestawy Ducati Fight For Me składające się z męskiej wody toaletowej Ducati Fight For Me i eleganckiej torby na ramię Ducati.

Przysyłajcie zdjęcia, udostępniajcie linki do nich, namawiajcie znajomych do klikania. Wszystkie chwyty dozwolone, a nagrody to rewelacja dla każdego Ducatisti!

Konkurs trwa od 14 września do 14 października 2012. Patronem medialnym konkursu jest portal motocyklowy Motogen. Wyniki zostaną ogłoszone do 16 października na: www.ducatipolska.pl, www.facebook.com/DucatiPolskaOfficial i www.motogen.pl.

Więcej o motocyklach Ducati