Aleksandrów Łódzki, wypadek: nie żyje 3 motocyklistów, pomożesz ich rodzinom? [zrzutka] - Motogen.pl

Kierująca samochodem wymusiła przy wyprzedzaniu, doszło do zderzenia czołowego z dwoma motocyklami. Motocykliści nie żyją, pozostawili dzieci. Pomożesz rodzinom?

W sobotę wieczorem pod Łodzią doszło do okropnego w skutkach wypadku, zginęło troje motocyklistów. Małżeństwo z jednego motocykla osierociło syna Dominika. Mężczyzna z drugiego motocykla pozostawił żonę i trójkę dzieci.

Motocykliści z całego kraju pomagają w zrzutce.

Przebieg wypadku

Jak raportuje Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu:

Do wypadku doszło 8 maja 2021 roku przed godziną 20.00 na ulicy 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia łodzianka kierująca samochodem jeep wyprzedzając inny pojazd, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami suzuki i hondą jadącymi prawidłowo.

Na skutek tego wypadku 43-letni zgierzanin kierujący suzuki oraz 40-letni mieszkaniec Ozorkowa kierujący hondą ponieśli śmierć na miejscu, natomiast 42-letnia zgierzanka, pasażerka motocykla suzuki została hospitalizowana. Niestety pomimo wysiłków lekarzy 42-latka zmarła po kilku godzinach.

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają zgierscy policjanci.

23-latka kierująca samochodem także trafiła do szpitala. Była trzeźwa.

Jak pomóc rodzinom tragicznie zmarłych motocyklistów?

42-letnie małżeństwo z jednego motocykla pozostawiło syna Dominika. Zmarły 40-latek jadący drugim motocyklem pozostawił żonę wraz z trójką dzieci.

Nie wyobrażamy sobie, jak musi teraz czuć się najbliższa rodzina zmarłych. Wyrazy współczucia napływają od motocyklistów z całej Polski. W niedzielę w miejscu wypadku pojawiło się wiele osób chcących uczcić pamięć, zapalić znicz.

Przyjaciele zmarłych utworzyli zrzutkę. Nie zwróci to im życia, ale z pewnością pomoże najbliższym – osieroconemu Dominikowi oraz Marcie z trójką dzieci.

Pomagać możecie na https://zrzutka.pl/yzfdrd – organizatorem zrzutki jest Marika Kulik. Zwróćcie uwagę, czy na pewno pomagacie w tej zrzutce, ponieważ już pojawiły się próby oszustwa.

Cała redakcja Motogen.pl przesyła wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłych motocyklistów.

Jedna odpowiedź

  1. Darek

    Młoda bogata z suvem 22 latka zabiła troje wspaniałych ludzi motocyklistów. Powinna dostać dożywocie za zabójstwo niebezpiecznym narzędziem jakim jest samochód.
    Ale pewnie znając życie bogaty tatuś zalatwi dobrych adwokatów i wyjdzie po dwóch latach. Prawo w Polsce nie służy porządnym obywatelom a zwłaszcza motocyklistom i rowerzystom, którzy są zdani na chamstwo kierowców samochodów i ciężarówek

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany