Policja w Mediolanie dostała piękne MV Agusty Turismo Veloce 800 Lusso SCS [ZDJĘCIA] - Motogen.pl

Za takimi motocyklami policyjnymi głowy będą obracały się same. Jak to wpłynie na przestępczość na ulicach?

Ulice włoskiego miasta Mediolan mają stać się bezpieczniejsze za sprawą czterech nowych motocykli, które właśnie trafiły do policyjnej służby. Ulice te z pewnością staną się bardziej atrakcyjne, bo za MV Agustami głowy obracają się same.

Policja odebrała cztery nowe modele Turismo Veloce 800 Lusso SCS. W specyfikacji policyjnej, poza oczywistymi dodatkami jak światła ostrzegawcze, syreny, czy kufry pełne niezbędnego sprzętu, MV Agusty zyskały wyjątkowy, policyjny, błękitny lakier. Pojawił się też świetny detal w postaci pasków zielono-biało-czerwonych nawiązujących do włoskiej flagi.

Cztery nowe „radiowozy” dołączyły do obecnych już w oddziale „Nibbio Motorcycle Unit” dwóch Turismo Veloce 800 oraz dwóch Rivale 800 łączących nakeda z supermoto. Teraz po Mediolanie będzie jeździło aż osiem policyjnych sprzętów MV Agusta.

Jak wyraźnie widać, policyjne motocykle mogą być bardzo sexy! Są też całkiem zwinne i szybkie.

Turismo Veloce 800 to jeden z najbardziej sportowo prowadzących się motocykli turystycznych na rynku, a przy okazji jest bajecznie zwinny na miasto. Napędza go 3-cylindrowy silnik o mocy 110 KM. Ukrywające się w nazwie „Lusso” oznacza najwyższą wersję wyposażenia z elektronicznym zawieszeniem, natomiast „SCS” to Smart Clutch System, czyli sprzęgło półautomatyczne, którego zupełnie nie trzeba używać.

Ktoś zazdrości policjantom pojazdów służbowych?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany