Marynarka dla motocyklistów, z ochraniaczami - elegancki projekt właśnie rusza! - Motogen.pl

Motocyklowa marynarka z ochraniaczami Brummell – jeździłbyś? Przecież to idealna odzież na motocykle klasyczne oraz na dojazdy motocyklem do biura!

Być może dotknął Cię kiedyś problem, który nie jest obcy motocyklistom na całym świecie: jak to zrobić, żeby dojechać do biura motocyklem, a na spotkanie wejść z pełnym szykiem i biznesową elegancją? Albo jak to zrobić, żeby na motocyklu retro / cafe racerze wyglądać idealnie, a jednocześnie nie rezygnować z bezpieczeństwa?

Tutaj, cały na biało (a w zasadzie na granatowo lub czarno) wchodzi Nino Karas, współzałożyciel marki Brummell i pokazuje nam „blazer” (czyli po prostu marynarkę), która wygląda obłędnie elegancko, a jednocześnie jest w pełni dopasowana do bezpieczeństwa i ergonomii wymaganych na motocyklu.

Marynarka Brummell jest prawdziwym produktem motocyklowym, a przy jego tworzeniu skupiono się na wyglądzie, ochronie i komforcie jazdy.

Technologia w marynarce dla motocyklistów Brummell

Materiały użyte przy szyciu to najwyższa półka, obecna tylko w marynarkach typu premium. Można spodziewać się więc najwyższej jakości i wykończenia, wraz z nowoczesnym, włoskim dopasowaniem i stylem.

Jednocześnie w warstwie wierzchniej ukrywa się Schoeller-Keprotec oraz DuPont Kevlar, czyli typowo motocyklowe materiały odporne na przetarcia, spełniające odpowiednią normy. Na łokciach i barkach znalazły się ochraniacze CE Level 2, które na co dzień są miękkie, a przy uderzeniu twardnieją absorbując siłę.

W przypadku ślizgu, marynarka nie pozostanie na miejscu jedynie przy użyciu zwykłego guzika… Dlatego wewnątrz znalazło się dodatkowe zapięcie na suwak utrzymujące odzież we właściwym miejscu. Ponadto wraz z moto-marynarką otrzymujemy wiatroodporną kamizelkę-kołnierz i dzięki zapięciu pod szyję będzie znacznie cieplej.

Na plecach, a dokładniej na łopatkach przewidziano odpowiednio elastyczne zakładki materiału, dzięki którym dobrze leżąca marynarka zapewnia także odpowiednią ergonomię ruchów na motocyklu. Nie zapomniano o wentylacji.

Motocyklowa marynarka – cena i dostępność

Współzałożyciel Nino Karas pochodzi z południa Europy, ale marka Brummell wywodzi się już z amerykańskiego New Jersey.

Projekt motocyklowej marynarki dopiero startuje – kampania crowdfundingowa rusza 12 maja na kickstarter.com i nie wiemy na kiedy planowane są pierwsze dostawy. Jednak na swojej stronie, Brummell już informuje o pierwszych szczegółach: pierwsza limitowana partia „Founders Edition” dostępna będzie w trzech kolorach (granatowy w kratę, czarny, Navy) w cenie 529 dolarów. Czyli niemalże 2000 złotych. Nie jest to mała kwota, ale produkt jest tak unikalny, że nie zdziwimy się, jeżeli popyt przewyższy podaż.

Podobno jest to pierwsza motocyklowa marynarka na świecie. Dzięki niej możesz jechać motocyklem z pełną ochroną, w biznesowym stylu. Kupujesz ten pomysł?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany