Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Wieszaki na kask Halley - elegancki akcent w domu motocyklisty Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Wieszaki na kask Halley - elegancki akcent w domu motocyklisty

Po skończonej jeździe kask można albo rzucić w kąt, albo wyeksponować i cieszyć się jego widokiem. Dzięki eleganckim wieszakom firmy Halley, można z motocyklowych nakryć głowy uczynić elementy wystroju wnętrza.

Wśród motocyklistów, tak jak w każdej grupie ludzi, zawsze znajdą się ci, którzy kochają otaczać się przedmiotami dopracowanymi do perfekcji. Choćby miała to być szczoteczka do zębów albo obierak do ziemniaków, muszą być one najwyższej jakości i w designerskim kształcie. Miodem na dusze skołatane codzienną brzydotą będzie z pewnością ciekawy gadżet hiszpańskiej firmy Halley - elegancki wieszak na kask.

 

Przechowywanie kasku nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Kiedy położymy go płasko na blacie, nagromadzona w środku wilgoć nie będzie skutecznie odprowadzana. Natomiast wieszanie na zwykłym wieszaku może punktowo uszkodzić wyściółkę i wypełnienie z pianki.

 

 

Wieszak Halley przeznaczony jest do postawienia na szafce, biurku lub stole. Ma formę kuli ze szczotkowanej stali, umieszczonej na metalowej podstawie. Całość wykończona jest od spodu miękką gumą, dzięki czemu nie rysuje powierzchni blatu. Kask zawieszony na kuli równomiernie rozkłada swój ciężar, nie dochodzi więc do odkształceń wnętrza. Jeśli jest to dodatkowo ciekawy egzemplarz kasku z fajnym malowaniem, z powodzeniem może pełnić funkcję ozdoby salonu czy biura.

 

Firma Halley produkuje również wersję tego wieszaka przeznaczoną do montażu na ścianie. Nie jest ona jednak mobilna i wymaga wiercenia. Ekskluzywne akcesoria tej firmy można zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Nie jest tanio, za to bardzo smacznie.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści