-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Skutery Vespa z rocznika 2017 do 6500 tysiąca taniej! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Skutery Vespa z rocznika 2017 do 6500 tysiąca taniej!

Sezon zbliża się dużymi krokami, słońce świeci coraz dłużej i wyżej. To właśnie teraz jest idealny czas na to, by zdecydować jakim pojazdem pokonywać będziesz pierwsze wiosenne kilometry. I tu z pomocą przychodzi specjalna, niezwykle atrakcyjna, wyprzedażowa oferta kultowej marki Vespa.

Szyk, elegancja, niezawodność, klasyka, bezpieczeństwo i oszczędność – wszystkie te przymioty mieści semantycznie jedno słowo – Vespa. Jeżeli chcesz wejść w posiadanie jednego z tych najwyższej klasy skuterów, nie możesz przejść obojętnie obok aktualnej oferty wyprzedażowej rocznika 2017 tego renomowanego, włoskiego producenta:


 

Z całą świadomością możemy powiedzieć, że taniej już nie będzie! Liczba promocyjnych skuterów jest mocno ograniczona. Wszystkie przecenione pojazdy są fabrycznie nowe, wyprodukowane w 2017 roku.

Spiesz się, bo ktoś może wyjechać z salonu TWOJĄ Vespą! Skontaktuj się z najbliższym dealerem Vespa i zarezerwuj wymarzony skuter już dziś!

Więcej o motocyklach Vespa

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści