-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Shoei X-Spirit III, GT-Air II, NXR - jak prawidłowo dobrać rozmiar kasku motocyklowego? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Shoei X-Spirit III, GT-Air II, NXR - jak prawidłowo dobrać rozmiar kasku motocyklowego?

Wielu motocyklistów rok rocznie staje przed bardzo ważnym wyborem – kupna nowego kasku motocyklowego. Wybór ten, wbrew pozorom, nie jest łatwy.

Kupując kask można wpaść w marketingowe pułapki zastawione przez różnych producentów motocyklowych „nakryć głowy”, a na końcu źle dobrać rozmiar kasku… Jaka jest więc recepta na sukces?

 

Po pierwsze należy wybrać najlepszego z możliwych producentów kasków, którego produkty zapewnią nam największy współczynnik bezpieczeństwa. Do tego elitarnego grona na pewno należy marka Shoei! Następnie należy wybrać odpowiedni model kasku.

Michał, ze względu na swoje zapędy do agresywnej jazdy wybrał najnowszego X-Spirita III, Kuba ostatnio rozkoszujący się wojażami na swoim szybkim, turystycznym motocyklu zaopiekował się GT-AIR-em II, natomiast pragmatyczny Tomasz porwał klasycznego integrala spod znaku NXR.

 

Ale to dopiero połowa sukcesu. Pozostało jeszcze dobranie odpowiedniego rozmiaru i dopasowanie kasku do głowy. Jak to zrobić? Zobaczcie:

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści