-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Piesi pobili motocyklistę, bo zwrócił im uwagę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Piesi pobili motocyklistę, bo zwrócił im uwagę

Za pobicie i uszkodzenie mienia odpowie Jakub G. i Paweł K. Mężczyźni pobili motocyklistę i uszkodzili jego jednoślad ponieważ kierowca motoru zwrócił im uwagę, aby nie przechodzili przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. 23 i 24-latek zostali zatrzymani kilka minut po zdarzeniu przez policjantów z Woli.

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy w rejonie Pl. Zawiszy. Motocyklista został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, kiedy zwrócił im uwagę, żeby nie przechodzili przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. 23 i 24-latek pobili zgłaszającego i uszkodzili mu motocykl. Sprawcy przed przybyciem Policji uciekli.

 

Informację o zdarzeniu natychmiast przekazano wszystkim patrolom pełniącym służbę w terenie. Policjanci znając rysopis sprawców, natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później mundurowi z Woli na stacji PKP Ochota zatrzymali 23 i 24-latka. Obaj byli pijani, każdy z nich miał po 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie.

 

Wczoraj Jakub G. i Paweł K. zostali przesłuchani i usłyszeli po dwa zarzuty. Za pobicie i uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści