Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motocyklisto ruszaj na 18-ste BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchen! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motocyklisto ruszaj na 18-ste BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchen!

Zlot w Garmisch-Partenkirchen to jedna z tych imprez, na których po prostu musisz być choć raz w życiu, jeżeli uważasz się za fana marki BMW. Jest to jednak o tyle trudne, że ci którzy do Garmisch przyjeżdżają raz, później co roku tu wracają… Zapraszamy na wyjazd wraz z twoim dealerem BMW!

Garmisch-Partenkirchen, to niewielka miejscowość, która nie ma nawet statusu miasta. To jednak wcale nie jest przeszkodą by o tym, położnym w malowniczej dolinie u podnóża Alp, uzdrowisku głośno było na całym świecie aż dwa razy w roku. Zimą, zawsze 1 stycznia, odbywa się tutaj konkurs skoków narciarskich, który wchodzi w skład Turnieju Czterech Skoczni, a ulice Garmisch roją się wtedy od kibiców tej dyscypliny. Natomiast latem, na początku lipca, miejscowość ta zostaje przejęta przez 40 000 motocyklistów, właścicieli maszyn BMW. Tutaj bowiem odbywa się coroczny, największy, światowy zlot motocykli spod znaku biało-niebieskiego śmigła, czyli BMW Motorrad Days.

 

, udziela też informacji na temat kosztów udziału w evencie.

 

Nie mieszkasz w Poznaniu? Skontaktuj się ze swoim dealerem BMW Motorrad.

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści