Wrocław Motorcycle Show 2020 - targi ODWOŁANE - Motogen.pl

X Targi Motocyklowe we Wrocławiu zgodnie z zaleceniami GIS zostają odwołane. Nowa data jeszcze nie jest znana.

SARS-CoV-2 coraz szerzej rozprzestrzenia się po Europie oraz Polsce. Ma wpływ nie tylko na gospodarkę globalną, ale także na wydarzenia lokalne. W Polsce niedawno odwołano Warsaw Motorcycle Show (sprawdź nową datę) oraz Poznań Motor Show (sprawdź).

Dziś dowiadujemy się, że Wrocław Motorcycle Show 2020 także zostaje odwołane. Przeczytajcie oficjalny komunikat od organizatorów:

Fani Wrocław Motorcycle Show,

w związku z aktualnym komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego rekomendującego nieorganizowanie imprez powyżej 1000 osób oraz decyzją wojewody dolnośląskiego o zakazie organizacji imprez masowych, informujemy Was, że targi motocyklowe we Wrocławiu nie odbędą się w terminie 21-22 marca 2020 r. w Hali Stulecia.

W najbliższych dniach powiadomimy Was o kolejnych krokach organizacyjnych. Jeżeli chodzi o zakupione bilety to będą one działać w nowym terminie, który na dniach ogłosimy lub będziecie mogli otrzymać zwrot pieniędzy. Prosimy o jeszcze chwile cierpliwości.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt mailowy na [email protected] lub wiadomość na Messengerze na Facebooku.

Pozdrawiamy
Organizatorzy #wms2020

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany