Ducati Monster 797 i 821 - potworna frajda z jazdy oraz darmowe przeglądy w pakiecie - Motogen.pl

Ducati zorganizowało promocję – kupując modele Monster 797 i Monster 821, w pakiecie można otrzymać darmowe przeglądy!

Decyzja zapadła – planujesz rozpocząć przygodę z motocyklami. Szukasz motocykla uniwersalnego. Takiego, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Bez względu na motywację. Monster 797 i Monster 821 to motocykle, które już dziś realizują największe marzenia każdego motocyklisty. Są wszechstronne, łatwe w prowadzeniu, dają mnóstwo frajdy z jazdy i nie zapominają o swoich sportowych korzeniach. Chociaż to najmniejsi bracia w rodzinie Ducati, to wiedzą, jak skupić na sobie uwagę. A robią to bardzo sprytnie. Chociażby darmowym pakietem przeglądów.

Pozornie wyglądają podobnie, a w rzeczywistości potrafią dostarczyć skrajnie różne emocje. Bez względu na pojemność silnika, łączy je jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny styl, który sprawia, że miłośników monsterowych braci jest coraz więcej.

Nowy Monster 797 i Monster 821 robią na rynku dużo zamieszania. Dlatego nie można przejść obok nich obojętnie. Jeśli Ty również marzysz o motocyklu kompletnym, z klasyczną linią naked’a z Bolonii, to właśnie nadarzyła się idealna okazja. Rozpocznij już dziś najlepszą przygodę swojego życia. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania, a my zadbamy o Twojego nowego przyjaciela. Zapewniamy pakiet darmowych przeglądów, o szacowanej wartości 2 tysięcy złotych, a Ty możesz cieszyć się motocyklem, który teraz jest w zasięgu Twojej ręki!

O najmniejszych w rodzinie trzeba dbać – pakiet darmowych przeglądów

Wystarczy wybrać swój wymarzony model Monster 797 lub Monster 821, by nie martwić się kosztem przeglądów. Oferta promocyjna „Pakiet darmowych przeglądów” obejmuje motocykle Ducati Monster 797 oraz Ducati Monster 821, zakupione w autoryzowanej sieci sprzedaży w Polsce.

*Promocja o szacowanej wartości 2000 PLN dotyczy pierwszego serwisu (tzw. po dotarciu) po przejechaniu 1000 km oraz serwisu rocznego, czyli po 12 miesiącach użytkowania lub po przejechaniu wymaganej liczby kilometrów (dla modelu 797 jest to 12 000 km, a dla modelu 821 – 15 000 km). Pakiet realizowany jest w autoryzowanej stacji dealerskiej Ducati, w której pojazd został zakupiony.

Promocją objęte będą motocykle zakupione w terminie do 31.05.2020 roku.

Ceny podane w niniejszej informacji mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej.

Brzmi potwornie dobrze?

Nie czekaj, wybierz swój wymarzony model Monster 797 lub Monster 821 i dołącz do grona Ducatisti!

Szczegóły oferty dostępne są w salonach Ducati. Więcej informacji o modelach objętych promocją znajdziesz tu:
ducatipolska.pl/Monster-797
ducatipolska.pl/Monster-821

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany