Poznań Motor Show 2020 odwołane: nowa data to 18-21 czerwca - Motogen.pl

Koronawirus rozprzestrzenia się po Europie i jest zaraźliwy. Niedawno odwołane zostały światowe targi Geneva International Motor Show. Dziś dowiadujemy się, że polskie Poznań Motor Show oraz Warsaw Motorcycle Show (sprawdź) także zostają przeniesione.

Na stronie Poznań Motor Show 2020 pojawił się oficjalny komunikat o zmianie daty targów. Przeczytajcie:

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku.

Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie czerwcowym spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność.

Więcej informacji w tej sprawie:  
www.motorshow.pl
www.kongresmove.pl
www.ttm.mtp.pl
e-mail: [email protected]
Telefon: 61 250 92 55

ZOBACZ TEŻ: Odwołanie i nowa data Warsaw Motorcycle Show 2020.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany