Dziś i w sobotę dni otwarte Liberty Motors w Warszawie - Motogen.pl

Dla odwiedzających przygotowaliśmy nowe, atrakcyjne ceny motocykli BMW, Triumph, Ducati i Yamaha oraz skuterów Piaggio, Vespa i Gilera, a także specjalną ofertę na odzież i akcesoria. Ponadto przygotowaliśmy również specjalną ofertę finansowania na dogodnych warunkach.

Oferta będzie dostępna tylko podczas imprezy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w testach. Każdy będzie mógł przetestować motocykle BMW, Ducati i Yamaha oraz skutery Piaggio, Vespa i Gilera, a w specjalnym namiocie szkoły PARAmoto, będzie można się dowiedzieć, jak udoskonalić technikę jazdy na motocyklu. Oprócz tego na naszym parkingu stanie centrum testowe kasków Inter Motors, a tuż obok będzie można odwiedzić namiot z produktami marki Castrol przeznaczonymi do motocykli.

To jednak nie wszystko. Zespół Liberty Motors będzie udzielał porad i instrukcji, jak prawidłowo zadbać o motocykl, a także sprawdzi stan Twojej maszyny. Program obejmuje również szereg atrakcji, takich jak: pokaz stuntu czy pokaz ratownictwa drogowego. Ponadto nie zabraknie dobrej muzyki i pysznych dań z grilla!

Na warszawskie dni otwarte Liberty Motors zapraszamy w piątek 9 września (w godz. 10.00 – 19.00) oraz w sobotę 10 września (godz. 10.00 – 18.00).

Liberty Motors Warszawa