Tom Cruise, ogromna rampa i szalony BASE JUMP motocyklem na planie "Mission: Impossible 7" - Motogen.pl

Jedni pracują w biurze, inni pracują skacząc motocyklem z przerażającej rampy rozstawionej na szczycie góry. Zdjęcia do Mission: Impossible 7 wyglądają imponująco…

Seria filmów Mission: Impossible znana jest m.in. z tego, że dzieją się tam szalone sztuczki kaskaderskie, bardzo często na motocyklach. Z kolei Tom Cruise znany jest z tego, że sztuczki kaskaderskie (a szczególnie te motocyklowe) uwielbia wykonywać samodzielnie. Ale to, co wydarzyło się teraz… Petarda.

Kręcąc najnowszą część Mission: Impossible 7, reżyser Christopher McQuarrie zapowiedział 3 obsceniczne ujęcia kaskaderskie, przy których on sam jest przerażony, a przy których poprzednie części filmów będą zabawą w piaskownicy. Oto jedna z nich…

Rampa w Anglii

Pod koniec sierpnia Tom Cruise został przyłapany na ogromnej rampie zbudowanej w bazie RAF gdzieś w angielskim Oxfordshire.

Doniesienia mówiły o koszcie ok. 10 milionów złotych; o postawieniu tymczasowych świateł w okolicy, aby nikt nie podglądał; o jednym motocyklu, który wybuchł po uderzeniu w ziemię. Wszystko wskazuje na to, że skok z ogromnej rampy (bez spadochronu, ale w uprzęży) Tom Cruise wykonał osobiście.

Komuś nawet udało nagrać jeden ze skoków w Anglii:

Rampa w Norwegii i BASE JUMP

Szybko jednak okazało się, że rampa ustawiona w Anglii była jedynie treningiem. Bardzo podobna stanęła w górach Norwegii, w Helsetkopen (1246 m n.p.m.), czyli miejscu uwielbianym przez BASE-jumperów.

Zdjęcie na instagramie Christophera McQuarrie jest szo-ku-ją-ce:

W ramach treningu, Tom Cruise najpierw skakał ze śmigłowca. Później rozpędził się na Hondzie CRF450 i poleciał z rampy daleko w dół… Nie wyobrażamy sobie tego uczucia.

FILM ZE SKOKU
obejrzycie go na norweskim portalu nrk.no.

Poniżej kilka zdjęć:

Po wylądowaniu Tom przywitał się z tłumem zgromadzonym pod Helsetkopen.

Premiera Mission: Impossible 7 zaplanowana jest na listopad 2021 roku.

W marcu tego roku, także na planie Mission: Impossible 7, Tom Cruise trenował wheelie na BMW G 310 GS. Tak to można pracować…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany