Tom Cruise ostro trenuje wheelie na planie nowego Mission Impossible - Motogen.pl

Istnieje prawdopodobieństwo, że to dubler… Ale Tom jest znany z miłości do motocykli i z wykonywania sztuczek kaskaderskich osobiście. Poza tym spójrzcie na ten uśmiech!

Tom Cruise znany jest ze swojego zamiłowania do motocykli. Jeździ od 10. roku życia i posiada sporo jednośladów. Być może zauważyliście też, że w większości filmów z Cruisem są też motocykle. To dlatego, że aktor jest podobno znany z próśb o dodanie scen motocyklowych do filmów, w których gra.

Teraz 57-letni Tom Cruise wchodzi na nowy poziom wtajemniczenia: na planie filmu trenuje pionowe wheelie w punkcie balansu!

Zdjęcia wykonane zostały w połowie marca na planie nowej, siódmej części serii Mission: Impossible. Z powodu epidemii koronawirusa kręcenie przeniosło się z Wenecji do Wielkiej Brytanii. Z tego samego powodu nie jest wykluczone, że premiera zaplanowana na czerwic 2021 zostanie przesunięta.

Ekipa Mission: Impossible 7 nagrywa na lotnisku Dunsfold – na tym samym, gdzie nagrywany był program Top Gear. Tom Cruise widziany był za kierownicą samochodów, ale także na motocyklu BMW G 310 GS, na którym intensywnie ćwiczył wheelie. Oczywiście w towarzystwie pełnej ekipy filmowej z kamerami. Motocykl wyposażony był w platformę do pomocy przy wheelie – montowana jest do tylnej osi i dzięki niej motocykl nie przewróci się ani na plecy, ani na boki.

Istnieje prawdopodobieństwo, że wheelie wykonywał dubler Toma… Ale Cruise znany jest także z tego, że wszystkie wyczyny kaskaderskie stara się wykonywać samodzielnie, także te na motocyklu. Poza tym spójrzcie na ten uśmiech – to na pewno był on na kole w pionie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany