67-letnia rowerzystka prawdopodobnie skręcała w lewo. Wtedy została uderzona przez nadjeżdżające z naprzeciwka motocykle.

W poniedziałek 7 września około 11:30, na drodze wojewódzkiej nr 188 pomiędzy miejscowościami Klukowo – Blękwit (gmina Złotów) miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Zginęła 67-letnia mieszkanka Złotowa. Jechała rowerem, została potrącona przez dwóch motocyklistów.

W miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Złotowie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 67-letnia kierująca rowerem, prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w lewo została potrącona przez nadjeżdżającego z naprzeciwka 49-letniego kierującego motocyklem marki Kawasaki, a następnie na rowerzystkę najechał jadący bezpośrednio za nim 28-letni kierujący motocyklem marki Suzuki. Na skutek doznanych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Obaj motocykliści byli trzeźwi.

Policja nie wskazuje jeszcze bezpośrednich przyczyn wypadku lub osób winnych. Jednak w komunikacie policjanci w wymowny sposób apelują o jazdę zgodnie z ograniczeniami prędkości oraz o stosowanie się do przepisów ruchu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Z Kraju
Tom Cruise, ogromna rampa i szalony BASE JUMP motocyklem na planie “Mission: Impossible 7”

Jedni pracują w biurze, inni pracują skacząc motocyklem z przerażającej rampy rozstawionej na szczycie góry. Zdjęcia do Mission: Impossible 7...

Zamknij