Szkolenie na torze Slovakiaring? Akademia motoRRaid rusza już 13 lipca - Motogen.pl

Znudziły Cię już tory kartingowe? Chcesz doskonalić swoją technikę jazdy, a przy okazji sprawdzić nabyte umiejętności w warunkach torowych? A może po prostu dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z doskonaleniem techniki jazdy na motocyklu? Nieważne, na którym z tych etapów jesteś – w Akademii motoRRaid pomożemy Ci wbić wyższy poziom!

To już kolejna edycja tej imprezy, na którą zapraszamy przede wszystkim właścicieli motocykli turystycznych oraz miejskich. Szkolenie obejmuje 11 sesji na placu manewrowym oraz 11 sesji treningu na torze, a także ciągłe wsparcie teoretyczne. Dlaczego właśnie na torze? Ponieważ w tym miejscu, w bezpieczny sposób, przećwiczycie tak ważne zachowania w ruchu drogowym, jak awaryjne hamowanie czy pokonywanie trudnych zakrętów. Ale to tylko ułamek naszego planu na te intensywne dwa dni Akademii motoRRaid.

Szkolenie poprowadzi Tomasz Kulik – uznany instruktor nauki jazdy i doskonalenia techniki jazdy na motocyklu, z uprawnieniami państwowymi. Szkoli także aktorów i kaskaderów, służby mundurowe i motocyklowych ratowników medycznych. Instruktor z ogromnym doświadczeniem przeprowadzi Was w sposób merytoryczny przez najważniejsze elementy doskonalenia techniki jazdy bez względu na to, czy postawiliście już swoje pierwsze kroki w kształceniu czy też dopiero zaczynacie.

Oprócz tego na miejscu będzie czekać na Was również strefa grill&chill, spotkanie z zawodnikami Wójcik Racing Team, a także strefa marki Honda, w której do przetestowania będzie najnowszy model CBR1000RR-R Fireblade SP.

Do zobaczenia!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany