Suzuki GSX-R 1000 2012 – francuskie przypuszczenia - Motogen.pl

Jako że jesteśmy na półmetku roku 2011, pora zastanowić się nad tym, co Suzuki zaoferuje nam w przyszłym roku. Cała nadzieja w GSX-R 1000.

Suzuki odświeżyło linię GSX-R w obecnym sezonie, poddając liftingowi modele GSX-R 600 i 750. Pominięcie największej 'Gixy’ tłumaczono kryzysem i zalegającymi w magazynach nowymi motocyklami, które nie znalazły nabywców. Teraz sytuacja uległa pewnej zmianie i francuski magazyn Moto Revue pokusił się na wizualizację Suzuki GSX-R 1000 w wersji 2012. Według wykonanej przez Jérôme’a Vannessona grafiki, spodziewać się będzie można odczuwalnych zmian. Suzuki miałoby otrzymać system kontroli trakcji oraz opcjonalny ABS. O hamulce zadbałoby Brembo, ale największą zmianą miałaby być rezygnacja z dotychczasowego systemu wydechowego na rzecz umieszczonego pod siedzeniem pojedynczego tłumika.

Jak sądzicie, czy przewidywania Moto Revue mają szansę się ziścić, czy Suzuki pozostanie przy dotychczasowej formie dużego sportowca? Jakie zmiany najchętniej widzielibyście w modelu GSX-R 1000 na 2012 rok?