Promocja Honda Motor Europe i Speed-Day - szczegóły - Motogen.pl

Motocykle Honda to synonim wysokiej jakości, bezawaryjności i doskonałych osiągów, a Speed-Day to jedna z najbardziej profesjonalnych imprez w Polsce, podczas której można nie tylko poznać siebie i swój motocykl, ale również wziąć udział w wyścigach i przygotować się do startów na poziomie krajowym. Obie marki połączyły siły i dzięki temu wszyscy, którzy myślą już o przyszłym sezonie mogą sobie zapewnić odpowiedni start.

 

Dzięki współpracy Hondy i Speed-Day wszyscy chętni mogą zakupić motocykle Honda CBR600RR z rocznika 2015 i Honda CBR1000RR oraz CBR1000RR SP z rocznika 2014 na preferencyjnych warunkach. Dlaczego warto wybrać właśnie motocykle tej marki?

 

Honda CBR600RR to nowoczesny motocykl klasy Supersport, wyposażony w silnik o pojemności 600ccm dysponujący mocą 120 koni mechanicznych i momentem obrotowym wynoszącym 66 Nm. Waga motocykla w specyfikacji drogowej to 186 kilogramów. Główne zalety motocykla to precyzyjne prowadzenie dzięki zawieszeniu Unit Pro-Link, które nie łączy tylnej części amortyzatora z ramą, co zapewnia stabilność w zakrętach, zawieszenie przednie Showa Big Piston o zmniejszonym ciśnieniu wewnętrznym sprawia, że motocykl pewnie się prowadzi podczas hamowania. Motocykl jest również wyposażony w elektroniczny amortyzator skrętu HESD, który dodatkowo zwiększa stabilność w zakrętach. Warto również dodać, że obecnie to właśnie zawodnik jadący na Hondzie CBR600RR jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej klasy Supersport w cyklu Superbike World Championship. Michael van der Mark ma obecnie 160 punktów, co daje mu 53 punkty przewagi nad drugim miejscem.

 

Honda CBR1000RR i CBR1000RR SP na rok 2014 nie wprowadza rewolucyjnych zmian w wyglądzie, ale przecież najważniejsze jest wnętrze. Honda CBR1000RR Fireblade to przede wszystkim 21 lat tradycji i brylowania na arenach wyścigowych całego świata. Kierowca ma do dyspozycji litrowy silnik generujący moc 181 koni mechanicznych i dysponujący momentem obrotowym wynoszącym 114 Nm. To wszystko przy wadze 200 kilogramów w przypadku motocykla w specyfikacji drogowej. Wersja SP jest o jeden kilogram lżejsza. Honda CBR1000RR Fireblade to przeprogramowany układ eC-ABS, który sprawia, że hamowanie jest jeszcze bardziej precyzyjne. Tylny amortyzator Showa Balance Free Rear Cushion (BFRC) jest pozbawiony zaworów wewnętrznych i dzięki temu zawieszenie tłumi drgania i nierówności lepiej niż dotychczas. Jeżeli to jest dla Was zbyt mało, to z pewnością zainteresuje Was model CBR1000RR SP, którą wyposażono w hamulce Brembo i widelec Öhlins, który oferuje możliwość pełnej regulacji. Obecnie zawodnik jadący na Hondzie – Johnathan Rea – zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Superbike w cyklu Superbike World Championship. 

 

Teraz czas na konkrety. Dzięki wspomnianej współpracy Honda Motor Europe oraz Speed-Day każda osoba, która wykupi uczestnictwo w Speed-Day i Speed-Day Trophy w roku 2015 za kwotę 3000 PLN, będzie mogła zakupić CBR600RR, CBR1000RR Fireblade lub CBR1000RR Fireblade SP na preferencyjnych warunkach. W ramach akcji przewidziano również wzięcie udziału w rundzie Speed-Day Trophy, która odbędzie się przy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Sezon 2014 pokazuje, że Speed-Day Trophy to doskonały wstęp do świata wyścigów motocyklowych.

 

Honda CBR600RR będzie dostępna w cenie 39 900 PLN i w pakiecie znajdą się owiewki torowe i sportowe sety. Motocykl jest dostępny w kolorach HRC Tricolour i czarnym.

 

Honda CBR1000RR Fireblade będzie dostępna za 49900 PLN, a Honda CBR1000RR Fireblade SP będzie dostępna za 59900 PLN. W obu przypadkach uczestnik otrzymuje dodatkowo owiewki torowe i komplet setów sportowych. Dopłata za wersję z systemem ABS wynosi 4000 PLN brutto. CBR1000RR Fireblade będzie dostępna w kolorach białym lub czarnym, a wersja SP w HRC Tricolour.

 

Jeżeli zainteresowała Was ta oferta, to powinniście się pospieszyć, ponieważ jest ona ważna do 15 września. Motocykle można zakupić również na kredyt lub w leasingu.

 

Aby uzyskać więcej informacji i wziąć udział w akcji należy skontaktować się z Arturem Urbańskim ze Speed-Day pod adresem // lub numerem telefonu 602 420 405.

Więcej o motocyklach Honda</a