Premiera STUNT DAYS 3 „Uliczna Vendetta” - Motogen.pl

autor: Krzysztof Adamski

Dnia 13.04.2007 w toruńskim klubie Hipnoza miał miejsce premierowy pokaz nowego filmu Krzysztofa Adamskiego – STUNT DAYS 3 „Uliczna Vendetta’

Na premierę filmu stawili się goście z całej Polski, byli również między innymi stunterzy reprezentujący polską scenę Freestyle: Cygan, Raptowny, OSTRA JAZDA, MotoBike3Miasto, STC, Wheelieholix, Simspon, Pazur i wielu innych.

Film trwał 57 minut i był cały czas przerywany brawami i różnego rodzaju okrzykami będącymi wyrazem zadowolenia publiczności. Sala projekcyjna była wypełniona po brzegi, ciężko było znaleźć jakiekolwiek miejsce. Po godzinnym pokazie filmu zaczęła się cześć imprezowa, za decki weszli Dj’e a na mikrofony Północny Toruń ( którego numery między innymi znalazły się na 3ciej części filmu). Gościem specjalnym na premierze Ulicznej Vendetty był znany raper PEJA, którego „Szacunek Ludzi Ulicy’ również znalazł się na soundtrack’u Stunt Days 3.

Krótko – było świetnie

Wszyscy dobrze się bawili, alkohol lał się strumieniami, impreza trwała do rana, przetrwali tylko najwięksi alkoholicy. Przy okazji tego artykułu, jako autor serii filmów STUNT DAYS chciałem podziękować tym wszystkim, którzy tak licznie stawili się na premierę filmu, dzięki!