Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Opony DELI TIRE przeznaczone są między innymi do skuterów, quadów, enduro i motocrossu. Producent współpracuje z włoską marką premium, dzięki czemu opony DELI to połączenie włoskiego designu i wysokiej jakości mieszanek gumowych bazujących na naturalnym kauczuku.

Opony motocyklowe DELI TIRE pojawiły się na polskim rynku już w 2014 roku. Początkowo w ofercie znajdowały się głównie opony enduro i crossowe, a następnie wprowadzono na rynek pozostałe produkty, takie jak opony skuterowe, szosowe oraz quadowe. Opony DELI dzięki współpracy z włoskimi markami premium, doceniane są na rynkach południowej Europy (Włochy, Francja, Hiszpania), jak również w Australii czy Nowej Zelandii.

DELI TIRE to indonezyjska marka z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji opon. Na rozwój produkcji opon motocyklowych duży wpływ miało rozpoczęcie współpracy z włoską marką premium, dzięki czemu DELI pozyskało cenne know-how, niezbędne przy produkcji opon wysokiej jakości. Można powiedzieć iż aktualnie opony Deli to połączenie włoskiego designu i wysokiej jakości mieszanek gumowych bazujących na naturalnym kauczuku.

Od początku pojawienia się na polskim rynku, DELI oferuje opony chwalące się najlepszą relacją jakości do oferowanych cen. Niewątpliwie plusem opon DELI jest specjalna mieszanka gumowa bazująca na naturalnym kauczuku. Ten kluczowy składnik zapewnia znacznie lepszą przyczepność i trakcję.

W ofercie DELI TIRE znaleźć możemy zarówno opony do popularnych skuterów, jak i opony dla profesjonalnych zawodników posiadające torową homologację FIM.

Opony do skuterów – DELI TIRE

W ofercie opon skuterowych najciekawszą propozycją jest model SC-109 URBAN GRIP którego specyficzny bieżnik zbliżony do opon Michelin City Grip doskonale sprawdza się na drogach asfaltowych, jak i na podmiejskich szutrach. Urban Grip występuje w szerokiej gamie rozmiarów: od najbardziej popularnych 120/70-12 i 130/70-12 poprzez 3.50-10, 130/70-13 110/90-13 140/60-13 oraz wiele innych.

Ciekawymi oponami do skuterów są także SC-106 OPTIMO dedykowana do użytkowania w obszarach miejskich na drogach asfaltowych oraz SC-117 STREET ENDURO sprawdzająca się na szutrach i w terenach podmiejskich.

W najbliższym czasie oferta opon skuterowych DELI TIRE poszerzy się o oponę WIN-T GRIP (M+S), która dedykowana jest do użytkowania w warunkach zimowych.

Enduro i motocross – offroadowe opony DELI TIRE

W offroadowej kategorii opon znajdziemy modele z homologacją drogową, opony przeznaczone wyłącznie do jazdy po bezdrożach, jak też profesjonalne opony enduro i speedway z homologacją FIM.

Wśród opon z agresywnym bieżnikiem w ofercie DELI największym zainteresowaniem ciszy się model SB-117 STREET ENDURO. Charakterystyczna kostka zapewnia znakomitą przyczepność opon na drogach szutrowych i kamienistych. Ważną cechą jest, że model Street Enduro oferuje dobre zachowanie na drogach asfaltowych. SB-117 występuje w szerokiej gamie rozmiarów od małych skuterowych 120/70-12 130/70-12, po turystyczne 110/80-17, 130/70-17.

SB-117 STREET ENDURO
SB-117 STREET ENDURO

Jeżeli asfaltowa kostka nie spełnia oczekiwań, to oferta DELI TIRE przewiduje kolejny krok w stronę jazdy terenowej. Jest to opona SB-107 BRUTAL z dużo bardziej agresywnym bieżnikiem, który jednocześnie wciąż posiada homologację drogową.

Na koniec pozostają opony dla amatorów jazdy po bezdrożach i leśnych duktach w prawdziwym stylu enduro i motocross. W tej grupie opon najciekawszym modelem jest SB-120/121 F.I.M. Enduro Competition występujący w rozmiarach 120/80-18, 120/90-18 oraz 140/80-18. Ponadto model ten dostępny jest w trzech twardościach: hard, medium lub soft. Opony te posiadają homologację dopuszczającą je do ruchu na drogach publicznych.

Oferta DELI TIRE z przeznaczeniem typowo motocrossowym dzieli się obecnie na trzy modele opon: SB-114 TERRA CROSS oraz SB 137/139 All TERRA VX15, a także SB-144/145 TERRA VENTURE.

Model DELI Terra Cross jest oponą dostępną w wyjątkowo szerokiej gamie rozmiarowej, dzięki czemy może być ona stosowana zarówno w motocyklach Pit-Bike czy mini-cross, a także w motocyklach motocross posiadających 19-calowe koła. Specjalna budowa opony i większe klocki zapewniają jej idealne dopasowanie do każdej nawierzchni. Z kolei modele opon All Terra VX15 oraz Terra Venture występują w rozmiarach dedykowanych jedynie do większych motocykli z kołami 90/90-21, 80/100-21 oraz 100/100-18.

Opony do quadów od DELI TIRE

Oferta opon quadowych DELI obejmuje obecnie 2 modele SG-789 MAXI GRIP oraz SG-781 MAXI GRIP ULTRA. Produkowane są one z mieszanek bazujących na naturalnym kauczuku, a charakteryzują się znakomitą przyczepnością i doskonałą trakcją. Potwierdza to program testowy prowadzony na bezdrożach Australii i Nowej Zelandii.  

Model opon DELI SG-789 Maxi Grip z charakterystycznym bieżnikiem o wysokości 220 mm. Szerokie przestrzenie między klockami zapewniają lepszy wgryz opony w podłoże. Klocki bieżnika są wyjątkowo elastyczne, dzięki czemu opona w czasie jazdy doskonale oczyszcza się z błota i gliny. Model Maxi Grip przeznaczony jest zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak też sportowej.

SG-781 Maxi Grip Ultra
SG-781 Maxi Grip Ultra

Opony DELI SG-781 Maxi Grip Ultra to model zaprojektowany do jazdy w trudnym i wymagającym terenie. Wysoki bieżnik 320 mm charakteryzujący się specjalnie zaprojektowanym kształtem zapewnia samooczyszczenie opon z błota i gliny. Quady wyposażone w ten model opon bez żadnych problemów pokonuje najtrudniejsze przeprawy.

Opony DELI TIRE – dostępność i gdzie kupić?

W ofercie DELI znajdziemy także opony do gokartów, przemysłowe, rolnicze, ogrodnicze oraz rowerowe.

Wszystkie opisane opony można kupić lub odebrać osobiście w 240 filiach Inter Cars w całej Polsce, w sklepie internetowym Inter Cars oraz w sklepie IMready.eu. Sprawdź dostępne opony Deli Tire!

Więcej w Akcesoria, Sponsorowane
Suzuki by BÜSE Open Road II – zestaw gotowy na każdą przygodę

Suzuki Motor Poland przy współpracy marki BÜSE wprowadza do oferty kolekcję dla motocyklistów poszukujących praktycznych i wygodnych ubrań gotowych na...

Zamknij