Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Kawasaki ogłosiło utworzenie nowej spółki oraz zdradziło kolejne plany inwestycyjne, w tym budowę nowej fabryki w celu zwiększenia swoich mocy produkcyjnych.

Kawasaki poinformowało o strategicznych inwestycjach, które mają nastąpić w najbliższej przyszłości. Hiroshi Ito, Prezes Motorcycle & Engine Company w grupie Kawasaki Heavy Industries, Ltd (KHI) przedstawił plany inwestycyjne na najbliższe lata. Najważniejszą informacją jest inwestycja o wartości 265 mln USD na rozbudowę istniejącej fabryki w Nebrasce (USA) oraz budowę całkowicie nowego zakładu produkcyjnego w Meksyku w celu zwiększenia swoich globalnych mocy produkcyjnych.

Kawasaki zwiększa również inwestycje na rozwój nowych produktów w segmentach motocykli, pojazdów UTV, ATV i JetSki oraz rozwoju innowacyjnych napędów elektrycznych, hybrydowych i wodorowych.”

Prezes Ito korzystając z okazji, ogłosił utworzenie nowej spółki w Japonii w ramach grupy KHI.

Kawasaki znacząco zmieni swoją strukturę organizacyjną, aby umożliwić jeszcze szybsze działanie w dynamicznie zmieniającym się świecie. Globalny oddział odpowiedzialny za rozwój i produkcję motocykli, skuterów wodnych i pojazdów ATV/UTV zostanie wydzielony ze struktur jako niezależna firma pod nazwą „Kawasaki Motors, Ltd” już na początku października 2021 r.”


Więcej w Newsy, Ze świata
Honda CB1100EX Final Edition
Honda CB 1100 EX i RS w wersji Final Edition. Koniec pewnej epoki

Honda wypuszcza finalną edycję CB 1100 EX i RS, co zwiastuje koniec pewnej epoki. Do historii przechodzi ostatni model producenta...

Zamknij