Motorista - Nowy salon w Warszawie oraz nowa marka w Polsce! - Motogen.pl

Na początku kwietnia ruszył w Warszawie nowy salon motocyklowo-skuterowo-quadowy Motorista Budniccy Sp. J. Znajduje się on przy ul. Wysockiego 65, przy zjeździe z mostu Grota Roweckiego w stronę Targówka.

Motorista jest dealerem takich marek jak Aprilia, Polaris i Keeway. Serwis obsłuży oczywiście również motocykle, quady i skutery innych marek i co ważne ma jeszcze wolne terminy.

Motorista jest także generalnym dystrybutorem nowej na rynku polskim marki odzieży motocross i enduro – Answer Racing. Answer to odzież offroad’owa o oryginalnym designie, doskonałej jakości i bardzo konkurencyjnej cenie.
W salonie Motoristy będzie można ubrać się od stóp do głów nie tylko w teren ale również szosowo m.in. w kaski Marushin, odzież Spool’a oraz kupić produkty z katalogu Louisa. Ofertę Motoristy uzupełniają części i akcesoria do tuningu motocykli sportowych: hamulce Beringer, crashpady Evotech i quickshiftery Translogic.

Ambicją osób tworzących Motoristę jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi na każdym etapie ich dwu- lub czterokołowej przygody. Zespół Motoristy zajmie się wszystkimi sprawami, związanymi z obsługą i serwisem maszyny co pozwoli ich klientom w 100% rozkoszować sie jazdą.

Kontakt

Zapraszamy do salonu przy ul. Wysockiego 65, Warszawa, tel. 022 675 50 30 e-mail: [email protected] i na strony: www.motorista.pl, www.answerracing.pl

Więcej o motocyklach Keeway