Honda AutoWitolin TrackDay - kup nowy motocykl, torowe szkolenie dostaniesz gratis! - Motogen.pl

Szkolenia torowe to świetne imprezy, na które trzeba się jednak wcześniej zapisać, terminy są oblegane, często po prostu nie ma wolnych miejsc. Dodatkowo trzeba na nie wydać kilkaset złotych, ale wiedza i umiejętności jakie z nich czerpiemy, są nieocenione. Tor obnaża nasze błędy, uczy prawidłowych reakcji, a przede wszystkim przybliża każdego do opanowania bardzo trudnej sztuki – pełnego wyczucia swojego motocykla i zbliża nas do optymalnego hamowania.

Zalet jazdy po torze jest dużo, dużo więcej, a o nich wszystkich będziecie mogli przekonać się w praktyce podczas AutoWitolin TrackDay na Torze Modlin już 25 sierpnia. Pod czujnym okiem instruktorów techniki szkolenia jazdy będziecie mogli wskoczyć o dwa poziomy wyżej w dziedzinie porozumienia człowieka z własną maszyną. Oprócz szkolenia, organizator gwarantuje dobrą zabawę, pyszne jedzenie, konkursy z nagrodami, bezpłatne konsultacje z instruktorami oraz jazdy testowe najnowszymi motocyklami spod znaku skrzydła. Na torze, do waszej dyspozycji dostępne będą Hondy:

-Africa Twin, CBR1000RR, CB1000R, Super Cub 125, SH125i, X-ADV, CB500F, CB500X oraz CBR650R…

Aby otrzymać to wszystko gratis, wystarczy, że do dnia 24 sierpnia (lub do wyczerpania miejsc) złożycie zamówienie, poparte zadatkiem, na nowy motocykl Honda w dealerstwie Honda AutoWitolin, mieszczącym się przy ul. Grochowskiej 85 w Warszawie.

Do zobaczenia w Honda AutoWitolin i na Torze Modlin!

Więcej o motocyklach Honda