My jedziemy żebyś Ty mógł chodzić - motocyklistki pomagają dzieciom - Motogen.pl

Cztery żywioły – Asia, Lidia i dwie Gosie to bohaterki tego sezonu! Nie startują w żadnych zawodach, nie zdobywają pucharów czy medali, nie zobaczymy ich taplających się w błocie na off-road’owych bezdrożach, ani nie objechały (jeszcze) wszystkich kontynentów na motocyklach.

To co robią jest jednak ważniejsze niż kolekcjonowanie trofeów czy zdobywanie kolejnych punktów na mapie.

Asia za każdym razem, kiedy planuje podróż motocyklową za główny cel obiera przede wszystkim wsparcie potrzebujących dzieci, a dopiero w drugiej kolejności destynację i inne szczegóły. Rok temu w zorganizowanej „Wyprawie po marzenia” we dwie z Sylwią Tarnowską przejechały ponad 7000 km po Europie i zebrały ponad 7000 zł dla podopiecznych Fundacji „Dom w Łodzi”.

W tym sezonie motocyklistki w podwojonym składzie będą zdobywały najpiękniejsze alpejskie trasy motocyklowe i prowadziły zbiórkę funduszy dla Macieja Wielebińskiego – doświadczonego przez los 6-latka, który dwa lata temu wpadł pod koła tira i stracił nóżkę. Hasło wyprawy „MY JEDZIEMY ŻEBYŚ TY MÓGŁ CHODZIĆ” idealnie oddaje ideę całej inicjatywy.

Motocykliści mają ogromne serducha, co już nie raz udowodnili. Do akcji zorganizowanej przez drużynę Asi może przyłączyć się każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji i przyczynić się do wsparcia dzielnego chłopca, który pokonał już raka więc poradzi sobie i z innymi przeciwnościami losu.

Wpłaty na konto Fundacji VOTUM:

PL 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

z dopiskiem: dla Macieja Wielebińskiego

SWIFT: WBKPLPP , Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

Ekipa w składzie Joanna Madej, Lidia Grabowska, Małgorzata Korneluk i Małgorzata Kotyńska wyrusza 4 lipca z Łodzi i sam prezydent miasta osobiście „odprawi” motocyklistki. Akcja będzie nagłaśniana medialnie, więc liczymy, że uda się zebrać jak najwięcej funduszy dla Maciusia, bohatera wyprawy. Dziewczyny jadą na swoich motocyklach, a o ich kaski i odzież zadbała firma I’M Inter Motors, która chętnie wspiera tego typu inicjatywy.

Więcej informacji i relacje z wyprawy i zbiórki znajdziecie w tym wydarzeniu.