Grupa Mechanika Motocyklowa - porady, wskazówki, diagnozowanie: trudne pytania i dobre odpowiedzi, a także błyskotliwe diagnozy! - Motogen.pl

Grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” na Facebooku powstała, aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami; aby pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową; aby jeździło i naprawiało się lepiej!

Pomysł na założenie grupy wyszedł od firmy Inter Cars, największego dystrybutora części do samochodów osobowych, użytkowych i motocykli. Idea nie jest nowa – od roku funkcjonuje już podoba grupa „Mechanika Samochodowa…” i liczy już ponad 60 tysięcy użytkowników!

Inter Cars nie tylko dystrybuuje części i akcesoria, ale także czynnie wspiera wszystkich mechaników na Polskim Rynku Motocyklowym. Regularnie organizowane są bezpłatne szkolenia z serii Bike Tech Tour, a nowe przedsięwzięcie jest sposobem na praktyczną wymianę wiedzy. Inter Cars pragnie, aby ta nowa grupa motocyklowa stała się miejscem pełnym pasjonatów motocyklowych. Doświadczeni mechanicy już dzielą się tam swoją wiedzą i nietypowymi przypadkami warsztatowymi. Jest to świetne miejsce na zadawanie trudnych pytań oraz na uzyskanie pomocy w diagnozowaniu wyjątkowych problemów. W końcu nie ma lepszego sposobu na poszerzanie swojej wiedzy, niż burza mózgów i współpraca z doświadczonymi osobami.

Grupa „Mechanika Motocyklowa” to także idealne miejsce dla zwykłych motocyklistów, którzy interesują się sprawami technicznymi i mechanicznymi. Poznają tam wiele ciekawostek dotyczących budowy i funkcjonowania motocykli. Grupa może stać się świetną inspiracją do rozpoczęcia samodzielnych napraw przy swoim motocyklu, a także do dzielenia się efektami swojej pracy i modyfikacji.

Pomimo, że grupa jest świeża, to ma już niemalże 600 członków. Już teraz stało się jasne, że „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” staje się wspaniałą społecznością motocyklistów, która żyje motocyklami, wspólnie się wspiera radami i wskazówkami oraz dzieli się ciekawymi spostrzeżeniami. Więc jeżeli jesteś wykwalifikowanym mechanikiem lub sam naprawiasz swój motocykli i chciałbyś pogłębić swoją wiedzę, to dołącz do grupy! Do zobaczenia na Facebooku!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany