SAN MATEO, Calif., 28 lutego 2019 – Co jest z pozoru białe, lecz na wskroś czarne? Nowa limitowana edycja kamery GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępna od 2 marca. Po raz pierwszy w historii GoPro wyprodukowało swoją flagową kamerę w dodatkowym, wyjątkowym kolorze, zatem wielokrotnie nagradzany model HERO7 Black może dostać teraz kolejne punkty – tym razem za edycję limitowaną.

Dzięki funkcji HyperSmooth w modelu HERO7 Black GoPro zrewolucjonizowało pojęcie wewnętrznej stabilizacji obrazu. HyperSmooth eliminuje w filmach niepożądane wstrząsy, sprawiając, że nawet najbardziej wyboiste i ekstremalne przeżycia stają się płynne jak lawa. HERO7 Black zachwyca również dodatkowymi trybami wideo i foto, takimi jak TimeWarp Video czy SuperPhoto. TimeWarp Video pozwala przekształcać dłuższe materiały w krótkie, łatwe do udostępnienia, atrakcyjne filmy z efektem „latającego dywanu”, natomiast, SuperPhoto analizuje sceny i automatycznie dobiera optymalne parametry, by uzyskać najlepsze zdjęcia. HERO7 Black to również pierwsze GoPro pozwalające na live stream na Facebook i YouTube, dzięki czemu możesz dzielić się swoją historią w trakcie jej trwania.

Nowa HERO7 Black w kolorze Dusk White jest także doskonałą bazą do tego, zmienić barwy w te dni, w które potrzebujemy odrobiny szaleństwa. Nawiązaliśmy współpracę z naszym zawodnikiem, legendą MotoGPÔ – Valentino Rossi – i stworzyliśmy neonowo-żółte silikonowe etui Sleeve + Lanyard ozdobione numerem startowym Rossi’ego, 46. Dzięki etui na smyczy masz zawsze GoPro przy sobie – w każdej chwili gotowe do zarejestrowania idealnego ujęcia. Specjalna edycja Valentino dołącza do innych kolorów etui w ofercie: niebieskiego, białego, czarnego oraz różowego. Valentino Rossi Sleeve + Lanyard jest dostępne na całym świecie u wybranych autoryzowanych sprzedawców detalicznych od 2 marca.

O ile GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White jest edycją limitowaną, o tyle subskrypcja GoPro Plus nią nie jest. Nasza usługa przechowywania danych w chmurze pozwala na przechowywanie nieograniczonej ilości filmów i zdjęć w oryginalnej jakości za jedyne 5.99 EUR (ok. 25,99 zł), a oprócz tego zyskujesz status VIP w dziale obsługi klienta oraz inne korzyści.

GoPro HERO7 Black w kolorze Dusk White będzie dostępny u wybranych Autoryzowanych Sprzedawców Detalicznych od 2 marca w rekomendowanej cenie 1899zł. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w GoPro na całym świecie, odwiedź stronę The Inside Line.

O GoPro

Firma GoPro pomaga światu celebrować wspaniałe chwile oraz dzielić się nimi w fascynujący i ekscytujący sposób.

GoPro, HERO oraz ich odpowiednie logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy GoPro, Inc. w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli.

Więcej informacji znajduje się w witrynie www.gopro.com. Użytkownicy GoPro mogą przesyłać swoje zdjęcia, nieedytowane klipy i montaże filmów by wziąć udział w konkursie GoPro Awards by zdobyć uznanie na mediach społecznościowych, sprzęt GoPro oraz nagrody pieniężne. Połącz się z GoPro na platformach Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Twitter, YouTube i odwiedź bloga GoPro — The Inside Line.

Więcej w Ciekawostki
Piaggio Ape z silnikiem Kawasaki ZX10R. Co z tego wyszło?

Kojarzycie trójkołowiec Piaggio Ape? W Polsce można najczęściej go spotkać jako food-trucka, ale we Włoszech jest mnóstwo egzemplarzy. O tym...

Zamknij