Zakup motocykla to emocjonujący moment i ważna decyzja. Jeżeli kupując motocykl nowy, chcesz go mieć jak najszybciej – znajdziesz go w Garażu BMW. Jeżeli szukasz motocykla używanego od sprawdzonego sprzedawcy z pewną historią i niskim przebiegiem – także wejdź na www.garazbmw.pl i wybierz swój wymarzony motocykl.

W internecie istnieją różne platformy sprzedażowe dla pojazdów. Jest też coś zupełnie nowego, czyli Garaż BMW. Portal z ogłoszeniami uruchomiony został przez BMW Motorrad, a skierowany jest dla każdego, kto chce kupić motocykl – nowy lub używany. Na www.garazbmw.pl znajdziesz taki motocykl, którego właśnie szukasz i to w pełnej gotowości do szybkiego odbioru.

Wyszukiwarka motocykli Garaż BMW pozwala znaleźć nowe motocykle czekające w salonie na odbiór, albo używane motocykle sprzedawane przez polskich Dealerów BMW, w najlepszym możliwym stanie technicznym. Przeszukaliśmy już sporo ogłoszeń i potwierdzamy, że jest w czym wybierać!

Znajdź swój wymarzony motocykl - może nowe BMW R 1250 R?
Znajdź swój wymarzony motocykl – może nowe BMW R 1250 R?

Wyszukiwarka nowych motocykli BMW Motorrad gotowych do odbioru

Po wejściu na www.garazbmw.pl dostępne są przede wszystkim dwie kategorie, motocykle używane lub nowe. Wyszukiwarka motocykli nowych przeznaczona jest dla tych, którzy chcą zrealizować zakup jednośladu jak najszybciej.

Nowe motocykle są gotowe do obioru. Nie trzeba osobiście dzwonić do każdego Autoryzowanego Dealera BMW w Polsce z pytaniami o dostępność, ponieważ pełna ich oferta znalazła się już na portalu Garaż BMW.

Przykładowa oferta z Garaż BMW - K 1600 GT z 2016 roku
Przykładowa oferta z Garaż BMW – K 1600 GT z 2016 roku

Dzięki wyszukiwarce i ogłoszeniom, wyselekcjonować można wymarzony model BMW Motorrad. Wybrać można kolor lakieru oraz konfigurację wyposażenia. W liście znalazły się wszystkie te motocykle, które fizycznie są obecne w salonach, a to oznacza, że wszystkie nowe motocykle są gotowe do odbioru już teraz. Bez składania zamówienia do fabryki oraz oczekiwania na produkcję i dostawę. Zrealizować można zakup w trybie natychmiastowym.

Ogłoszenia używanych motocykli BMW w perfekcyjnym stanie

Zakup motocykla używanego może wiązać się z ryzykowną decyzją – czy motocykl jest sprawdzony, czy poprzedni właściciel traktował go odpowiednio? To ryzyko znika w przypadku motocykli używanych z www.garazbmw.pl.

Na portalu Garaż BMW znajdują się oferty wszystkich motocykli używanych dostępnych u Autoryzowanych Dealerów BMW. Te egzemplarze charakteryzują się najlepszym stanem technicznym, ponieważ przed trafieniem do sprzedaży zostały gruntownie zweryfikowane. Egzemplarze te pochodzić mogą z parku demonstracyjnego salonu lub z programów leasingowych i wykupów od klientów. Często mają znikomy przebieg, zawsze pochodzą z polskiej sieci sprzedażowej, a także posiadają sprawdzoną historię przebiegu i serwisów, dlatego ich stan wizualny oraz techniczny jest wzorowy. Taki motocykl używany BMW to pewny zakup pozbawiony stresu.

Używany S 1000 XR to świetny wybór...
Używany S 1000 XR to świetny wybór…

Wyszukiwarka, oferty oraz dodatkowe możliwości

Oferty motocykli na portalu Garaż BMW posiadają szerokie opisy oraz wiele zdjęć. Dokładnie zapoznać się można z wyposażeniem egzemplarza i jego danymi technicznymi. Dla motocykli używanych ważną cechą są wyszczególnione daty pierwszej rejestracji oraz numer VIN. Oferta posiada wpisany kontakt do dedykowanego sprzedawcy, a każdy zainteresowany ma możliwość zamówienia dodatkowej ekspertyzy DEKRA.

Przy każdej ofercie znalazła się też kolejna, cenna funkcjonalność – kalkulator rat dla BMW Leasing, aby weryfikacja, obliczenie oraz dopasowanie długości i wysokości finansowania stało się jeszcze łatwiejsze.

Wyszukiwarka działa w sposób przejrzysty. Wystarczy wybrać swoją kategorię, czyli motocykle nowe lub używane, a następnie wybrać można kryteria, jak rok produkcji, przebieg, czy też lokalizację. Nie pozostało Ci nic innego, wejdź na www.garazbmw.pl i wybierz swój wymarzony i gotowy do odbioru motocykl!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Porady, Z Kraju
Kaucja przy zakupie oleju silnikowego? Nowa opłata od 2021…

Rząd planuje poprawić jakość powietrza i uszczelnić szarą strefę -jak? Pojawi się kaucja do zakupu oleju silnikowego. Cena oleju może...

Zamknij