Forum posiadaczy Yamahy XT660 - Motogen.pl

Żądza pozyskania wiedzy i chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami z innymi użytkownikami xt’ków spowodowały konieczność stworzenia platformy internetowej zrzeszającej fanów tych niezwykle rzadko awaryjnych motocykli. To właśnie począwszy od 2008 roku posiadacze motocykli XT660X, XT660R i XT660Z mogą znaleźć w polskim internecie swoistą kopalnię wiedzy nt. swoich sprzętów.

W dziale technicznym Naszego forum poruszona została prawdopodobnie każda kwestia, z którą potencjalny użytkownik może mieć jakikolwiek problem. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę naszego forum frazę, która Nas, a na pewno zostaniemy skierowani do odpowiedniego wątku, który w wyczerpujący sposób zaspokoi Nasze oczekiwania.

Wieloletni, doświadczeni Forowicze chętnie również pomagają w zakupie motocykli osobom, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z XT660. Pomoc odbywa się na zasadzie merytorycznej oceny ofert znalezionych w internecie, ale i również, jeśli oferta godna obejrzenia znajduje się w okolicach miejsca zamieszkania któregoś z użytkowników potencjalny nabywca może liczyć na ich pomoc.

Również bardzo rozbudowany jest dział, bardzo chętnie odwiedzany przez użytkowników, opisujący wszelkie modyfikacje techniczne oraz wizualne. Popularność tematów związanych z modyfikacjami układu wydechowego czy też regulacjami parametrów motocykla w trybie diagnostycznym bądź za pomocą modułów zmieniających mapy wtrysku potwierdzona jest licznymi wyświetleniami tychże tematów.

Użytkownicy dzielą się relacjami ze swoich podróży motocyklowych jak również namawiają do współudziału na etapie planowania. Corocznie na wiosnę i jesień organizowane są zloty Forowiczów z całej Polski, jak również i z zagranicy. Do tej pory spotykaliśmy się dziesięciokrotnie, a jedenaste spotkanie odbędzie się już za miesiąc w terminie 13-15 czerwca w Zatorze w Małopolsce.

Aby zaobserwować i doświadczyć ogromu wiedzy zgromadzonego na forum xt660.pl należy się zarejestrować do czego serdecznie zachęcam. Do dnia dzisiejszego na forum zarejestrowało się przeszło 2300 użytkowników, którzy napisali ponad 55 500 postów w przeszło 3 150 tematach. Ludzie zrzeszeni pod logiem xt660.pl to wspaniałe, otwarte na nowe kontakty i pomocne osoby, które zarażają swoją pasją – pasją do motocykli z rodziny XT660.

Więcej o motocyklach Yamaha