FILM: Aprilia RSV4 Factory i RS 660 na Torze Poznań [porównanie, wrażenia, opinia] - Motogen.pl

W trakcie Speed Day na Torze Poznań jeździliśmy dwoma motocyklami Aprilia: flagowym litrem RSV4 Factory oraz codzienno-sportowym RS 660. Sprawdźcie nasze porównanie sportowego ducha Aprilii!

W wakacyjny weekend, po długiej przerwie od torowania, odwiedziliśmy ukochany Tor Poznań! Tam odbywał się Speed Day, a w ramach track daya pojawił się także potężny box Aprilii. Zgodnie ze sportowym duchem Aprilii, polski importer marki dostarczył kilka motocykli testowych, na których każdy uczestnik Speed Daya mógł przejechać pełną sesję na torze.

My wykorzystaliśmy ten test do porównania sportowego ducha ukrywającego się w modelach RSV4 Factory oraz RS 660. Czy topowy litr jest onieśmielający? Czy poręczny RS 660 jest wystarczający na dużym torze? Oglądajcie i dzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

RS 660 vs RSV4 Factory – Aprilia na Torze Poznań:

videomaker: Tomek Trzeciak IG: @eyes_of_the_rider

Też chcesz testować Aprilię podczas Speed Day?

Jeżeli także chcielibyście sami potestować RS660, RSV4, albo inne modele (do czego gorrrąco zachęcamy!), to mamy dobrą wiadomość! Aprilia jest partnerem technicznym Speed Day, a więc flota testówek pojawi się na każdym evencie. Daty znajdziecie na speed-day.pl.

Do zobaczenia na Torze Poznań!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany