Ewan McGregor i Moto Guzzi V100 Mandello - wyśmienity klip reklamowy jak z Hollywood - Motogen.pl

Znany aktor i fan motocykli, Ewan McGregor, szczerze uwielbia markę Moto Guzzi. Wraz ze swoimi klasycznymi modelami, Ewan nagrał klip o nowym V100 Mandello.

Bohaterem głównym klipu reklamowego do najnowszego Moto Guzzi V100 Mandello został prawdziwy miłośnik marki Moto Guzzi, czyli Ewan McGregor. Jako fan tych motocykli i aktywny motocyklista, Ewan włożył całą swoją charyzmę i autentyczność, aby opowiedzieć o pasji łączącej go z Moto Guzzi.

Wideo, nakręcone w różnych miejscach w Kalifornii pod kierunkiem Duncana Winecoffa, jest prawdziwą deklaracją miłości do Moto Guzzi – dzięki narracji, która ujawnia głęboką naturę więzi między człowiekiem a motocyklem. To produkcja o silnym zabarwieniu autobiograficznym, w której podróż jest metaforą życia.

ZOBACZ TEŻ: Zupełnie nowe Moto Guzzi V100 Mandello 2022: sportowy turystyk z adaptacyjnymi spojlerami! [EICMA 2021, opis, zdjęcia]

Człowiek buduje swoją tożsamość w relacji do przedmiotów i wspomnień, które z kolei stanowią jego bagaż emocjonalny. Ich emocjonalna historia towarzyszy im przez całe życie i pomaga im projektować siebie w nieznane, w stałej równowadze między przeszłością a teraźniejszością. Podobnie V100 Mandello stanowi punkt kulminacyjny stuletniej historii, bogatej w innowacje i kunszt. Jest to Moto Guzzi przyszłości, ale został zaprojektowany i zbudowany na solidnych fundamentach wyjątkowej przeszłości.

Symbiotyczny związek między człowiekiem a motocyklem jest zatem badany podczas 60-sekundowego wideo dzięki głosowi McGregora. Aktor jest nie tylko głębokim koneserem i kolekcjonerem motocykli, ale także prawdziwym entuzjastą Moto Guzzi. Wszystkie historyczne motocykle, które pojawiają się w klipie, pochodzą z jego osobistej kolekcji, a więc w sposób naturalny stały się integralną i osobistą częścią całej historii.

Kiedy mogłem odkręcić manetkę V100 na Pacific Highway, było to naprawdę ekscytujące doświadczenie, to bardzo wyjątkowy motocykl – sportowy, ale wygodny, idealny na długą jazdę. Sercem jest to wciąż całkowite Moto Guzzi. To właśnie jest w nim tak wspaniałe, że projektantom udało się zaprojektować nowoczesny motocykl chłodzony cieczą, który wciąż ma duszę Guzzi„- wyjaśnił McGregor.

Moto Guzzi V100 | On To The Next Journey ft. Ewan McGregor

Nakręcony w całości na taśmie 35 mm, film znajduje idealny ton, przywołując złote lata Hollywood i podkreślając wyjątkowość V100 Mandello.

Bez znaczenia nie pozostaje kunszt fotografii pozostający w równowadze między starym kinem a sztuką współczesną. Zauważyć tam można także sugestywne miejsca, takie jak brutalistyczny dom Erica Lloyda Wrighta w Malibu, Pacific Coast Highway, pustynne przestrzenie w Lancaster, rzeka L.A. i tunel Second Street w centrum Los Angeles. Oglądajcie:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany