4 RIDE to polska marka części i akcesoriów motocyklowych. O wysokiej jakości ponad 4000 różnych produktów świadczy współpraca z najlepszymi producentami na świecie.

Dzięki najnowszym produktom, marka części zamiennych 4 RIDE należąca do Inter Cars SA, staje się coraz bardziej popularna. To zupełnie nowa jakość na rynku marek własnych. W ofercie 4 RIDE jest coraz więcej produktów o jakości „z wielkim plusem”, co dotychczas było nieosiągalne dla innych dystrybutorów. Marka obecna jest na rynku już od 10 lat i oferuje 4000 referencji.

Akumulatory motocyklowe 4 RIDE

Najlepszym przykładem dopracowanych produktów są akumulatory. Z początkiem tego roku procedury sprzedaży wymuszone nowymi unijnymi regulacjami dotyczącymi obrotu elektrolitem (o zmianach dot. akumulatorów na Motogen.pl), wprowadziły wiele utrudnień w handlu akumulatorami suchoładowanymi, szczególnie w sprzedaży internetowej. Dlatego w gamie produktowej 4 RIDE pojawiły się akumulatory żelowe oraz litowo-jonowe. Jakość tych baterii pozwala na bezpośrednią konkurencję z niektórymi kluczowymi markami znanymi od lat na polskim rynku motocyklowym.

4 RIDE - akumulatory motocyklowe
4 RIDE – akumulatory motocyklowe

4 RIDE: polska marka – niemieckie elementy

Żelowe akumulatory 4 RIDE mają w sobie żel wysokiej klasy, produkowany w jednej z niemieckich fabryk wyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Baterie litowo-jonowe oraz żelowe powstają w fabryce Dynavolt, który jest jednym ze światowych liderów w tej dziedzinie.

Marka Dynavolt obecna jest w ponad 100 krajach, a dla wielu motocyklistów jej rozpoznawalność podniosła obecność w MotoGP, jako jednego ze sponsorów. Akumulatory były pierwszą linią produktową, od których marka 4 RIDE datuje swoją obecność na rynku. Obecnie wśród dobrze rozpoznawalnych elementów oferty są także tarcze sprzęgła, tarcze hamulcowe oraz końcówki drążków kierowniczych do pojazdów ATV/UTV.

“Nasz 4 RIDE to dowód na to, że marka własna nie tylko jest tańsza niż znana konkurencja, ale dorównujemy lub oferujemy taką sama jakość produktów” podkreśla Piotr Kozłowski, Zastępca Dyrektora ds. Części i Akcesoriów Motocyklowych Inter Cars.

Twórcy marki 4 RIDE współpracują z producentami zagranicznymi i polskimi. Poza wspomnianym Dynavoltem w zakresie akumulatorów, półosie do pojazdów ATV/UTV uszczelniacze i drobne elementy naprawcze do wszystkich rodzajów jednośladów pochodzą od bezkonkurencyjnej w tej dziedzinie marki All Balls.

Tarcze hamulcowe 4 RIDE
Tarcze hamulcowe 4 RIDE

Nowością w ofercie 2021 są końcówki drążków kierowniczych do ATV pochodzące od polskiego, renomowanego producenta.

Dzięki partnerstwu z producentami z absolutnego segment premium, każdy klient otrzymuje pewność, że produkty 4 RIDE powstają z najlepszych dostępnych komponentów.

Oferta marki 4Ride

Marka 4 RIDE to:
– akumulatory motocyklowe suchoładowane,
– akumulatory żelowe i litowo-jonowe,
– uszczelki,
– dźwignie sprzęgła i hamulca,
– uszczelniacze i najróżniejsze zestawy naprawcze,
– sprzęgła,
– tarcze hamulcowe,
– akcesoria podróżne,
– linki sprzęgła i gazu,
– elementy do naprawy gaźników,
– wiele, wiele innych.

Łącznie marka 4 RIDE oferuje ponad 4000 unikalnych pozycji w katalogu.

4 RIDE: końcówki drążków kierowniczych ATV
4 RIDE: końcówki drążków kierowniczych ATV

4 RIDE: liczy się styl!

Marka 4 RIDE to produkty, które wykonane są w najwyższej możliwej jakości, ale także inne wartości dodane, jak np. odzież lifestyle.

T-shirty 4 RIDE
T-shirty 4 RIDE

Najnowsza seria koszulek i bluz łączy modne motywy motocyklowe, trochę custom, trochę street, trochę retro, wraz z logotypem 4 RIDE. Jako że marka jest polska, to odzież także! Koszulki i bluzy powstały w polskich firmach szyjących odzież na zamówienie, a dodatkowe dyskretne oznaczenie logo Inter Cars doskonale dopełnia ten projekt.

Dostępności części i akcesoriów motocyklowych 4 RIDE oraz odzieży codziennej 4 RIDE możesz szukać na przykład na IMready.eu oraz w motocyklowych sklepach stacjonarnych I’M Inter Motors.


Więcej w Akcesoria, Newsy, Wyróżnione, Z Kraju
Kawasaki Ninja 650 Bielany
Kawasaki Ninja 650 2021 test, opinia, galeria, dane techniczne

Kawasaki Ninja 650 na 2021 zwraca na siebie uwagę otoczenia. Przeczytaj test, poznaj naszą opinię, zobacz galerię, jaki jest sportowy...

Zamknij