Buty motocyklowe w klasycznym stylu, do miasta, w przygodę, na cafe racera, enduro lub scramblera? Kolekcja Broger 2022 - Motogen.pl

Buty motocyklowe w klasycznym stylu, do miasta, w przygodę, na cafe racera, enduro lub scramblera? Kolekcja Broger 2022

Nie każdy posiadacz cafe racera, klasyka, scramblera, turystycznego enduro z cechami retro, czy wreszcie nie każdy moto-turysta ma ochotę jeździć w typowych, zabudowanych, butach motocyklowych, które natychmiast przywodzą na myśl albo z trudny offroad, albo z poważne wyścigi. Nie każdy pragnie butów motocyklowych z kosmicznym wyglądem i krzykliwą kolorystyką. Motocykle o niebanalnej, klasycznej i nieco oldschoolowej stylistyce świetnie komponują się z wyszukanym strojem. W tym wypadku jednoznacznie kojarzącym się ze swobodą, luzem oraz niedzielnymi, spokojnymi wycieczkami..

Broger buty motocyklowe

Mówiąc krótko wsiadając na taki motocykl nie możemy wyglądać jak zawodnik motocrossowy bądź jakbyśmy właśnie ukończyli wyścig. Tutaj potrzeba swobody, przyjemności, stylu. Flanelowa koszula w kratę, skóra i dżinsy są nieodzowną składową dobrego smaku. Właśnie z myślą o takim klimacie firma Broger wypuściła kolekcję butów motocyklowych, inspirowanych amerykańskim stylem życia – a co niemniej ważne, szytych w Polsce.

buty na motocykl Broger

Poruszając się takimi motocyklami, jak stylowe miejskie nakedy, cafe racery, scramblery, czy klasyczne turystyki, delektujemy się jazdą. Bez miejsca na koła zębate korporacji, deadline’y, pośpiech, wskaźniki wydajności czy zebrania podsumowujące kwartał. Swoboda, luz, przyjemność, łono przyrody to esencja wpisująca się w finalny obraz tego wyjątkowego produktu spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa. Na 2022 Broger przygotował trzy modele butów motocyklowych.

Buty motocyklowe Broger Ohio – glam punkowy klimat

Na początek trochę techniki. Model wykonano ze skóry bydlęcej. Pod nią umieszczono wzmocnienia pięty i palców, piankową wkładkę oraz protektory Sas-Tec na kostkach. Produkt wykonano w kolorze brązowym i czarnym…

Buty Broger Ohio
Buty Broger Ohio

Ale znacznie ciekawszy jest jego design. Inspirowane glam-punkowym stylem z drugiej połowy lat 70, Ohio przenoszą nas w świat, w którym królowały kapele takie, jak New York Dolls, będący inspiracją dla Motley Crue czy Guns N’ Roses. Idealne obuwie motocyklowe dla klasycznych motocykli przełomu lat 70 i 80 oraz wszelkich obecnych retro-klasyków nawiązujących do tych czasów. Wysokie, solidne, efektowne, są jak prawdziwy klasyk: nie do zdarcia!

Sprawdź buty Broger Ohio!

Buty Broger Ohio
Buty Broger Ohio

Broger Alaska II – klasyczne buty motocyklowe z urokiem survivalu

Nieco w innym klimacie stworzono buty Broger Alaska II. Trudne szlaki, pionierzy, odkrywcy ameryki, niedostępna przyroda i przeprawy po bezludnych terenach to inspiracja dla tego wyjątkowego buta. Klasyczne enduro, scrambler albo turystyczny adventure – wszystkie te motocykle będą doskonałym uzupełnieniem stylistyki kierowcy, zrywającej z klimatem miejskim. Surowy styl i piękna forma podporządkowana klasycznej, minimalistycznej funkcjonalności i użyteczności. Do kompletu brakuje tylko namiotu, noża wielofunkcyjnego i obozu rozbitego nad brzegiem dzikiej rzeki.

Buty Broger Alaska II
Buty Broger Alaska II

Broger Alaska II zostały wykonane ze skóry bydlęcej z matową fakturą. Wewnątrz ukryto ochraniacze Sas-Tec chroniące kostki, wzmocniono palce i pięty. Konstrukcja buta zapewni wysoki komfort nie tylko w czasie jazdy, ale i wędrówce, po przybyciu w miejsce docelowe. W trasę nie musimy zatem zabierać ze sobą kilku par butów. Wewnątrz Alaski umieszczono wkładkę piankową Ortholite poprawiającą wygodę. Suwak wszyty z boku wyklucza konieczność każdorazowego wiązania sznurówek. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i brązowym…

Sprawdź buty Broger Alaska II!

Buty Broger Alaska II
Buty Broger Alaska II

Broger Montana – buty na motocykl w najlepszym stylu Glanów / Martensów

W jakich butach rozpoczynaliście swoją przygodę na motocyklu? Glany? Martensy? Broger Montana wygląda dokładnie tak samo. Dostępne w dwóch kolorach (czarny i wiśniowy) przypominają najbardziej klasyczny rodzaj obuwia od dziesięcioleci wykorzystywanego do jazdy na motocyklu. Ich oldschoolowy, ponadczasowy wygląd został połączony z nowoczesną technologią i bezpieczeństwem.

Buty Broger Montana
Buty Broger Montana

Ochraniacze na kostkach Sas-Tec, wzmocniona podeszwa, palce i pięty zapewnią maksymalną ochronę. Wkładka Ortholite umożliwi wygodne użytkowanie zarówno na motocyklu jak i poza nim. Wygląd buta predestynuje go do każdego klasycznego motocykla, od wojskowych zaprzęgów z koszem, przez pojazdy z czasów PRL, cafe-racery, aż po aktualnie produkowane, ciężkie, turystyki i cruisery. Będą także doskonałe dla każdego fana muzyki heavy-metalowej, miłośnika punk-rocka, a nawet militariów. W zasadzie łatwiej i krócej wymienić typy motocykli i przedstawicieli subkultur niepasujących do Brogera Montany.

Sprawdź buty Broger Montana!

Buty Broger Montana
Buty Broger Montana

Bezpieczeństwo to podstawia – buty motocyklowe Broger z certyfikacją

Bez względu na to, który but marki Broger wybierzecie, możecie być pewni najwyższej jakości, produkcji w Polsce oraz najbardziej zaawansowanych rozwiązań poprawiających komfort podczas jazdy na motocyklu i w czasie codziennego użytkowania. Każdy model buta jest certyfikowany i doskonale chroni stopy. Ale co najważniejsze – po prostu wygląda świetnie. Jeśli zatem potrzebujecie fajnego buta na motocykl, który ma duszę, a nie tylko osiągi i najnowsze systemy wspomagające jazdę, nie mogliście lepiej trafić…

buty motocyklowe Broger

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany